2737
2739
عنوان

پيشگيري از بارداري

109 بازدید | 17 پست
  1. سلام بچه ها شما چطوري  پيشگيري طبيعي دارين ما سه ساله ازدواج كرديم شوهرم قبل انزال سريع ميكشه بيرون ولي ميگه لذت نداره 
  2.   روزاي خاصي هست كه اگه پيشگيري نكنيم باردار بشم؟
مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

😐😐😐😐😐

بگو بشین ببینم بابا

حتما بخاطر اون تو قرص بخوری

کا‌ندوم استفاده کنه 

تمام

در ضمن تاپیکت جالب نیستا نوشتنت به جوریه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیا هنوز دقیقا نمیدونن پیشگیری طبیعی چیه

به بچه مدرسه ای ها هم اموزش دادی 

خسته نباشی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728

چرا خوب چي بگم پس

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

دیگه چکار میشه کرد من 6 ساله ،ک ........م  استفاده میکنیم عادت کردیم بهتر از قرصه

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2738
😐😐😐😐😐 بگو بشین ببینم بابا حتما بخاطر اون تپ قرص بخوری کا‌ندوم استفاده کنه  تمام در ضم ...

اخه هول هولكي تو سركار نوشتم ببخشيد اگه مشكلي داره

من بعضي جاها خوندم كه چند روز قبل از پريود شدن و چند روز بعدش امكان حاملگي نيس  . 

اسی بچه نداری؟

نه هنوز تا دوسال ذيگه هم فكر نكنم شرايطش رو داشته باشيم

عزیزم ماهم جلوگیری طبیعی داریم مثل شما ولی تا الان شوهرم نگفته خوب نیست  ببین شاید بدت بیاد ولی ...

منظورتو نفهيدم يعني چكار ميكني ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2706