2726
عنوان

وظیفه قانونی خرید سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 5493 بازدید | 67 پست
دختر عموی شوهرم تازه عقد کرده خونه و ماشین هم داره مراسم عقدم خانواده دختر گرفتن دیشب عموی شوهرم گفت ...

باید میگفتن ما رسم عروسی نداریم بچه ها را میفرستیم ماه عسل

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از الان به همسرت بگو که وظیفه خودته بخری ما رسم نداریم  من به همسرم گفتم ما رسم سیسمونی نداریم ...

جهیزیه منم خیلی خیلی سنگین بود بخاطر همین دلم نمیاد سیسمونی هم بابام بخره. اتفاقا به همسرم گفتم دلم نمبخواد بابام اینا سیسمونی بخرن اونم سریع گفت حق با توئه اونا خیلی خرید کردن تا حالا. ولی مادرشوهرم و خواهرشوهرم چند روز پیش حرف گرونیه سیسمونی شد میگفتن شما دوتا نگران نباشین همه چی با خانواده ی دختره. یعنی انقد حرص خوردم که تا حالا یه هزار تومن خم برامون خرج نکردن خرج عروسی و طلا و همچی هم با شوهرم بود 

خدا جونم شکرت بابت همه چی  
2728
گفتن ب ما هم همینو گفتن ولی اونا قبول نکردن جالبه گفتن باید بیایین شهر ما مراسم بگیرید    

رسم اونا هست 

به خانواده شما چه مربوط 

خانواده شما هم بگن ما رسم نداریم 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

هر چی شوهرم میگفت ما میخوایم این رسم و رسوم مسخره رو رلایت نکنیم اونا با خنده میگفتن نه نمیشه وظیفه ی پدرمادر عروسه  منم اون وسط حرص میخوردم. مادرشوهرم میگفت منم قبلنا برا دخترام خریدم درصورتی که هیچ کاری نکرده بود حتی یه دونه جهیزیه. ولی الان برا من شیر شدن

خدا جونم شکرت بابت همه چی  
هر چی شوهرم میگفت ما میخوایم این رسم و رسوم مسخره رو رلایت نکنیم اونا با خنده میگفتن نه نمیشه وظیفه ...

نخر بانو 

ببین کیه جرعت کنه حرف بزنه 

هر کی هم حرف زد بگو بچه من و همسرمه خودمون هم براش خرید میکنیم 

میدونی جای تو باشم سیسمونی رو از خونه بابام نمیارم 

بره برا بچه اش خرید کنه تا اون باشه اُرد نده

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
عزیزم وظیفه خود شوهر هست خانواده ها اگه لطف کنن میخرن ما اصلا رسم نداریم  معمولا خودمون میخریم ...

منم از اول بارداریم خریدم بردم خونه بابام تیکه تیکه 

مامانم ماه 7 که می‌خواست سیسمونی بخره دید همه چیو خریدم 😅مونده بود تخت و کمد که ارزونترین رو تقریبا به زمان خودم برداشتم برخلاف نظر مادر و پدرم و خیلیم حس خوبی داشتم 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2706