2737
2734
عنوان

وظیفه قانونی خرید سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 5498 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا از نظر شرعی و قانونی وظیفه پدره که نفقه فرزند رو بده 

و پدربزرگ مادری هیچ وظیفه ای نداره

بگو دوست نداری نیار خودمون میریم به اندازه نیازش تا دو سه ماه آینده میخریم

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2728
من قانون رو نمي دونم،اساسا هم مشکلات زناشويي با قانون حل نمي شه،ولي شايد يکم سختشه غرورش شکسته مي شه ...

چه جالب . عزیزم شما تنها کسی هستی که تا الان دیدم که ازین دید به قضیه نگاه میکنی و دید مثبت داری. خوش بحالت که اینجوری با قضایا نگاه میکنی. با این طرز دید مطمئنا درگیری و بحث هم واستون کمتر پیش میاد. ولی خب منم مثل بقیه ی دوستان فکرمیکنم و این حرف اصلا تو کتم نمیره. از موقعی که بحثمون شد با همسرم اعصابم بهم ریخته و هی نشستم دارم گریه میکنم . با اینکه تازه رفتم تو ماه ۹ و استرس اصلا خوب نیست واسم. یکمی از وسایل رو آورده بودیم خونه خودم . شوهرم میگه حالا که اینجوری همه این وسایل رو برگردون خونتون. خودم میرم هرچی خاستم میخرم. آخه این حرفه که میزنه!؟😢

چه جالب . عزیزم شما تنها کسی هستی که تا الان دیدم که ازین دید به قضیه نگاه میکنی و دید مثبت داری. خو ...

بگو باشه 

بزار بره بخره سختش بیاد تا بفهمه تو این گرونی خرید سیسمونی چقدر سخته بعد تازه باید ناز داماد و هم بکشن یهو بهش بر نخوره 

تو این همه سختی و زحمت یکی اینطوری کنه خیلی زور داره

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2738

بچه ها منم دلم نمیخواد خانواده ام سیسمونی بخرن بیچاره تازه کلی جهیزیه خریدن بخدا این رسمای مسخره حال آدمو بد میکنن. من موندم این وسط خانواده ی پسر چرا دست به سیاه و سفید نمیزنن؟ همش وظیفه ی خانواده ی دختره؟خانواده ی شوهرم از نامزدی تا الان به هزار تومن هم خرج نکردن ولی بیچاره بابا و مامان من...  

خدا جونم شکرت بابت همه چی  

ولی استارتر عزیز بنظر من برا خودت جنگ اعصاب درست نکن اینا واسه قبل خرید سیسمونی بوده شما که الان خانواده ات زحمت کشیدن خریدن دیگه خودتو سطح بالا بگیر و خیلی راحت بگو خودشون با منت بیان بچینن که شوهرت بفهمه چقد بهت اهمیت میدن. نذار خانواده ات دل شکسته شن

خدا جونم شکرت بابت همه چی  
بچه ها منم دلم نمیخواد خانواده ام سیسمونی بخرن بیچاره تازه کلی جهیزیه خریدن بخدا این رسمای مسخره حال ...

از الان به همسرت بگو که وظیفه خودته بخری ما رسم نداریم 

من به همسرم گفتم ما رسم سیسمونی نداریم ... کسی که سیسمونی میده شیربها میگیره که ما اصلا رسم نداریم

در ضمن اینقدر جهیزیم سنگین بود که انکار یه سیسمونی هم روشه 

اونم بنده خدا اصلا حرفی نزد

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2706