1147
1292
عنوان

وظیفه قانونی خرید سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 67 پست

بچه ها منم دلم نمیخواد خانواده ام سیسمونی بخرن بیچاره تازه کلی جهیزیه خریدن بخدا این رسمای مسخره حال آدمو بد میکنن. من موندم این وسط خانواده ی پسر چرا دست به سیاه و سفید نمیزنن؟ همش وظیفه ی خانواده ی دختره؟خانواده ی شوهرم از نامزدی تا الان به هزار تومن هم خرج نکردن ولی بیچاره بابا و مامان من...  

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم خودت نی نی تو دلمو برام نگه دار 

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

ولی استارتر عزیز بنظر من برا خودت جنگ اعصاب درست نکن اینا واسه قبل خرید سیسمونی بوده شما که الان خانواده ات زحمت کشیدن خریدن دیگه خودتو سطح بالا بگیر و خیلی راحت بگو خودشون با منت بیان بچینن که شوهرت بفهمه چقد بهت اهمیت میدن. نذار خانواده ات دل شکسته شن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها منم دلم نمیخواد خانواده ام سیسمونی بخرن بیچاره تازه کلی جهیزیه خریدن بخدا این رسمای مسخره حال ...

از الان به همسرت بگو که وظیفه خودته بخری ما رسم نداریم 

من به همسرم گفتم ما رسم سیسمونی نداریم ... کسی که سیسمونی میده شیربها میگیره که ما اصلا رسم نداریم

در ضمن اینقدر جهیزیم سنگین بود که انکار یه سیسمونی هم روشه 

اونم بنده خدا اصلا حرفی نزد

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
1291
دختر عموی شوهرم تازه عقد کرده خونه و ماشین هم داره مراسم عقدم خانواده دختر گرفتن دیشب عموی شوهرم گفت ...

باید میگفتن ما رسم عروسی نداریم بچه ها را میفرستیم ماه عسل

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
از الان به همسرت بگو که وظیفه خودته بخری ما رسم نداریم  من به همسرم گفتم ما رسم سیسمونی نداریم ...

جهیزیه منم خیلی خیلی سنگین بود بخاطر همین دلم نمیاد سیسمونی هم بابام بخره. اتفاقا به همسرم گفتم دلم نمبخواد بابام اینا سیسمونی بخرن اونم سریع گفت حق با توئه اونا خیلی خرید کردن تا حالا. ولی مادرشوهرم و خواهرشوهرم چند روز پیش حرف گرونیه سیسمونی شد میگفتن شما دوتا نگران نباشین همه چی با خانواده ی دختره. یعنی انقد حرص خوردم که تا حالا یه هزار تومن خم برامون خرج نکردن خرج عروسی و طلا و همچی هم با شوهرم بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1315
گفتن ب ما هم همینو گفتن ولی اونا قبول نکردن جالبه گفتن باید بیایین شهر ما مراسم بگیرید    

رسم اونا هست 

به خانواده شما چه مربوط 

خانواده شما هم بگن ما رسم نداریم 

هر چی شوهرم میگفت ما میخوایم این رسم و رسوم مسخره رو رلایت نکنیم اونا با خنده میگفتن نه نمیشه وظیفه ی پدرمادر عروسه  منم اون وسط حرص میخوردم. مادرشوهرم میگفت منم قبلنا برا دخترام خریدم درصورتی که هیچ کاری نکرده بود حتی یه دونه جهیزیه. ولی الان برا من شیر شدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر چی شوهرم میگفت ما میخوایم این رسم و رسوم مسخره رو رلایت نکنیم اونا با خنده میگفتن نه نمیشه وظیفه ...

نخر بانو 

ببین کیه جرعت کنه حرف بزنه 

هر کی هم حرف زد بگو بچه من و همسرمه خودمون هم براش خرید میکنیم 

1308

میدونی جای تو باشم سیسمونی رو از خونه بابام نمیارم 

بره برا بچه اش خرید کنه تا اون باشه اُرد نده

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از نزدیک به دوسال درمانهای متفاوت  برای باردار شدنم درست چندماه بعد از منصرف شدنم و با وجود تنبلی تخمدان+وضعیت  نامناسب اسپرم همسرم با جلوگیری طبیعی  ناخواسته باردار شدم😐
عزیزم وظیفه خود شوهر هست خانواده ها اگه لطف کنن میخرن ما اصلا رسم نداریم  معمولا خودمون میخریم ...

منم از اول بارداریم خریدم بردم خونه بابام تیکه تیکه 

مامانم ماه 7 که می‌خواست سیسمونی بخره دید همه چیو خریدم 😅مونده بود تخت و کمد که ارزونترین رو تقریبا به زمان خودم برداشتم برخلاف نظر مادر و پدرم و خیلیم حس خوبی داشتم 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از نزدیک به دوسال درمانهای متفاوت  برای باردار شدنم درست چندماه بعد از منصرف شدنم و با وجود تنبلی تخمدان+وضعیت  نامناسب اسپرم همسرم با جلوگیری طبیعی  ناخواسته باردار شدم😐
1280