2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام با اجازه استارتردوستانکسی اگرخواست برای خودش یا امواتش نماز یا قرآن خونده بشه بهم بگه به پولش احتیاج دارم،هزینه بیمارستان بنده خدایی زیاد شده و شرایط مالیشون خوب نیست میخوام کمکشون کنم،اجرتون با امام حسین

من ۱۸خرداد سقط کردم دقیقا تا ده روز خونریزی داشتم و بعدش فعلا چیزی نیومده ازم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
اها ببخش حالا دیدم واسه پنج هفته چهل روز لکه بینی خیلی زیاده حتما ازش چیزی تو شکمت مونده بود

چ عزیزم میشه بگی چندبار سقط داشتی اخه منم 5بار سقط کردم دلیلشو.نمیفهمن دکترا .حالا ازمایش دادم.فرستادم تهران قار بود امروز جوابش بیاد برا سقط مکرر

چجوریچجوری بود. من یه تیکه گوشت.مانند بود من چند بار تو هفته 5سقط داشتم 

بله گوشت مانند بود یه دایره کوچولو هم بهش چسبیده بود دیگه بقایا نداره  شما هم اینجوری بودین؟

اها ببخش حالا دیدم واسه پنج هفته چهل روز لکه بینی خیلی زیاده حتما ازش چیزی تو شکمت مونده بود

چهار روز اشتباه تای پی بود شرمنده همین الان سقط کردم خودمم تعجب کردم دردش از پربودم کمتر بود

2706