2733
2734
عنوان

قرمزیواشم:ساعت7میرم پیش وکیل...

511 بازدید | 66 پست

با بابام قراره بریم ...چی بگم بهش؟؟دلم میخادشکایت کنم تاشوهرم ب خودش بیاد خیلییی دیگه پررو شده😠نمیخام مهریه اجرابزارم.میتونم اصن شکایت کنم؟؟شایدم نخاستم شوهرم ب خودش بیادوواقعا طلاق گرفتم ازش😒

پ.ن:من 34روزه اومدن قهر شرط گذاشتم برگردم شوهرم قبول نمیکنه بدترلج کرده هی بابامو فحش میده مشکلمونم خودزنیش خبرچینیش بچه بازیش ودخالت شدید باباشه.پسرعمومم هس

شرطمم یاخونه جداس یا تعهدمحضری

باورم نمیشه عموی آدم اخه؟

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منک میگم مهریتو بزار اجرا

این شوهر بشو نیس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اره مگه فامیل همیشه خوبن؟

نه

ولی درکش سخته

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2738
تقصیرخودمه چون گفتم عمومه مثه بابامه هرچی گف گفتم چشمممم اصن من خرشماهستم😏خب دیگ هرکس باشه سوارمیشه

عمو هیچوقت مثل بابا نمیشه

عزیرم تهعو محضری به دردت نمیخوره.من کارم حقوقیه و کامل در جریان هستم. تعهد محضری از شوهر هیچ اجرائی براش لحاظ نمیشه و فردا روز اگه دوباره کاراشو تکرار کرد واسه این تعهد محضری توی دادگاه تره هم خرد نمیکنن.

وقتی ارزش ها عوض میشوند ، عوضی ها با ارزش میشوند.
2706