2737
2739

بچم بیفته یا بشینه زار زار گریه کنه بهش بی توجهی میکنم احساس میکنم دلم براش نمیسوزه باباش انقد اذیتم کرده از بچم سرد شدم

وای نگو 😢

کمبود محبت میگیره خب برو دکتر حتما افسرده شدی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افسردگی گرفتی عزیزم بی تفاوتی یکی از نشانه های افسردگیه منم اینطورم نه خوشحال میشم نه ناراحت میشم عین مرده ی متحرکم

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
2728

واااا واقعابرات متاسفم عصابموخوردکردی اون فرشته ی طفل معصوم چه بدی به توکرده اخه من شوهرم بدی میکنه ازش ناراحتم بیشتربه بچه ام محبت میکنم شوهرم حسودی میکنم من حس بهتری دارم محبتمواینجوری خالی میکنم بچه ام انقدبهم محبت میکنه سیراب میشم غم هام یادم میره

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

بچت چند سالشه؟

همون جور ک دوسداری بزرگش کن ک اخلاقای بد باباشو نداشته باشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
شمام نسبت ب بچت بی تفاوتی؟؟؟

عزیزم من بچه دار نمیشم زندگیم خیلی تکراری شده قدر بچت رو خیلی بدون نذار اونم فردا مثل تو باشه

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
بچت چند سالشه؟ همون جور ک دوسداری بزرگش کن ک اخلاقای بد باباشو نداشته باشه

دو سالشه...باباش وختی خونس بچه اصن آزادی نداره نمیتونه راحت بازی کنه خونمونو کرده تو شیشه بخدا میگم بچرم بندازم سرش بزارم برم

دو سالشه...باباش وختی خونس بچه اصن آزادی نداره نمیتونه راحت بازی کنه خونمونو کرده تو شیشه بخدا میگم ...

آخه.طفلی اونم گناه داره.اگ از بابا شانس نیورد شما مامان خوبی واسش باش

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

پسره یا دختر؟

2706