2737
2734
عنوان

برنامه نویسی ☝🏼

507 بازدید | 12 پست

سلام خانوما من اینو واسه کسی میپرسم ...اگه بخوان صرفا از برنامه نویسی پول در بیارن در کنارش مدرک داشنگاهیشم داشته باشن باید برن مهندسی کامپیوتر یا علوم کامپیوتر؟؟ بعدش کدوم زیر رشته؟و در کل کسی هست این رشته رو خونده باشه راضی باشه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مرسی مهربون جان 😍 من تازه میخوام شروع کنم واسه یادگرفتن برنامه نویسی البته رشته دانشگاهیم نیست ول ...

سلام خوبین من یه سایت پیدا کردم که جوابامو گرفتم ان شالله واسه شما هم مفید باشه 

https://aftab.cc/article/1146

باید بری مهندسی نرم افزار  

برنامه نویسیم بخوای یاد بگیری اصلا ربطی به رشته نداره من میشناسم طرف فوق دیپلم بوده یا حتی مدرک دانشگاهی نداره اما خیلی حرفه ای تو برنامه نویسی میتونی برای مهارت کلاس بری و حالا مدرک دانشگاه اگه مهمه بری نرم افزار بخونی هرچند اونجا برنامه نویسی یادت نمیدن فقط مدرک میدن دیگه 

ختما نباید برای آموزش برنامه نویسی دانشگاه رفته باشید، کلاس های زیادی هست که می تونید استفاده کنید، حتی اگر درامد براتون مهمه میتونید دوره سالیدیتی و بگذرونید و درامد دلاری داشته باشید. آکادمی توکن خان خیلی سایت خوبیه استادهای خوبی هم داره میتونید استفاده کنید، لینک سایتشونو براتون میذارم.