2733
2734

اووووف...خدایا...چطور وقتی که خانواده ی شوهرم میخواستن برام خرید کنن همش میگفتن ما نمیخریم..‌وفقط به زور برام یه حلقه و یه کفش مجلسی خریدن.‌‌بعد گفتم لباس عقد هم بگیرین و میگفتن مامانت بدوزه...بعد میخواستیم بریم آتلیه میگفتن عکسات دست نامحرم میفته... برا عروسی میگفتم آرایشگاه میگفتن یه آرایشگاه جا خونمون هست که ۱۰۰ تومن میگیره...همونجا برات نوبت گرفتین... هدیه ی یلدا و اولین عید رو هم هیچی ندادن...اونوقتم وقتی به شوهرم اعتراض میکردم میگفت خانواده ی ما اصلا ازین رسما ندارن...حالا بذار آبجیم ازدواج کنه...میبینی که اصلا ازین مسخره بازیا خوشش نمیاد...اما حالا برای خواهر شوهرم دیگه همه محرمن...حتی اگه پسر جلف تو آتلیه سرلخت ببینتش...گرون ترین لباسو برای عقدش خریدن...عقدش تو یه تالار مجلل بود... و الان همش اصرار داره که برای عروسیش بره بهترین و گرون ترین آرایشگاه شهر... هدیه ی یلدا و شب عیدو همه چیشم برقرار بود...آیا من دختر نبودم؟ دل نداشتم؟ چطور زمان ما که دو سال پیش بود رسم نبود این چیزا....بعد یهو رسم شد!

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

انوقت پدرشوهرم میگفت حالا ما متواضع بودیم که به قد و هیکلو خوشگلی نگاه نکردیم...دلیل نمیشه اینقد توقعاتتونو بالا ببرین...درحالی که من از کل خاندانشون سرترم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا سرت رفته الانم غصه خوردن فایده نداره گذشته رو بیخیال شو تا با آرامش زندگی کنی😊😙

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728
انوقت پدرشوهرم میگفت حالا ما متواضع بودیم که به قد و هیکلو خوشگلی نگاه نکردیم...دلیل نمیشه اینقد توق ...

حسودااا حسوددد ولشون کن الکی با حرص خودتو پیر میکنی اونا ک درست نمیشن

این لحظه ها مال مان‌ بله یه جوری باش که انگار بار اخره به اینی که داری قانع باش خره
دیگ زرنگ نبودیییی باید مثه خواهر شوشو زرنگ ببودی    

اینا گدا بودن...ولی زرنگن  برای دختر پسراشون ،داماد و عروسای پولدار تر از خودشون میگیرن

انوقت پدرشوهرم میگفت حالا ما متواضع بودیم که به قد و هیکلو خوشگلی نگاه نکردیم...دلیل نمیشه اینقد توق ...

همون اول ديدي اينجوري هستن بايد به هم ميزدي

الان كه فايده نداره

2738

عزیزم درکت میکنم. اما باید همون موقع کوتاه نمیومدی. حالا که کوتاه اومدی دیگه گذشت رو بیخیال شو بهش فکر نکن. الانتو حال کن. توام واسه جشنش برو بهترین آرایشگاه و بهترین لباس رو بپوش چششون دراد.....

عجب ادمای خسیسی!!!

من اواین نفری بودم تو فامیلشون که جشن عقد گرفتم برای عروسیمم تالار خوب گرفتم اجازه دخالت هم به کسی ندادم

خدا تنها امیدمی 🌹امضای سال ۹۸ تیکر عروسیمه باردار نیستم ... م... 
اینا گدا بودن...ولی زرنگن  برای دختر پسراشون ،داماد و عروسای پولدار تر از خودشون میگیرن

من متنفرممم ازین ک عروس پولدار تر پسر باشه

نظر شخصیم اینه ک دوماد باید وضعش بهتر باشه

این لحظه ها مال مان‌ بله یه جوری باش که انگار بار اخره به اینی که داری قانع باش خره
2706