2737
2734
عنوان

لکه بینی در هفته ۶ بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 188 بازدید | 19 پست
یعنی حتی لکه بینی نداشتی و بهت شیاف داده ؟ علت چی بود که شیاف تجویز کرد ؟

ببین حس میکردم یه چیزی توی واژنمه.که هرآن احتمال خونریزی هست اما چیزی نبود.بعد برام شیاف نوشت

و خدایی که در این نزدیکیست...

[QUOTE=94768764]برو دکتر  ان شالله که چیزی نیست  احتمالا بهت شیاف میده و میگه استراحت کن  قبلش میف ...[/QUOTEسلام سلام.با کلی استرس و گریه رفتم دکترم برام سونو نوشت گفت برو بده و بیا.خلاصه که اکی بود همه چی.ساک و کیسه زرده رو هم دیدن.سن بارداریمم ۴ هفته و پنج روز بود .گفتن زوده برا خود جنین.۱۰ روز دیگه تکرار باید بکنم سونو رو.اما دکترم گفتن شیافاتا بزار و استراحت کن.لکه بینی هم گفتنن برا اینکه که جفتت جلو هست .

و خدایی که در این نزدیکیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=94768764]برو دکتر  ان شالله که چیزی نیست  احتمالا بهت شیاف میده و میگه استراحت کن & ...

عزیزم بچہ ت سالم بہ دنیا امد؟ منم ھفتہ ۶ لکہ بینی دارم

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
هفته قبل رفتم گفت هنوز چیزی معلوم نیست اما خون هم نیست توی رحم .امروز عصر نوبت گرفتم

آخی مال منم همینجوری بود، هفته ششم بودم رفتم سونو جنین رو ندید فقط کیسه رو دید،شیاف اینام داد،من هیچکدوم و نذاشتم،خلاصه خودمو بسنم به سوره یاسین و گفتم اگه صلاحه برام بمونه خدا یا

2728