2737
2734
عنوان

مادرشوهر

653 بازدید | 83 پست

میخام ناهار بپزم مادرشوهرم اومده میگه من بعد بیشتر بپز که پسرش( برادرشوهرمم )بیاد بخوره 

_برادرشوهرم زن داره خودش اونم غذا حوصلش بشه میپزه

_ومن ویار حاملگی دارم همین ناهارم برای شوهرم زورکی میپزم 

جوابش چی بدم 😞

تیکر تولد پسرمه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم اگه میتونی بپز ،اینجوری اعصابت راحتتره 

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳

بپز بره حوصله حرف داری

من این سری مادرشوهرمینا اومدن خونمون همه گفتن کار نکن بزار خودشون که میان بکنن خانم یه وعده غذا پخت حالا پریروز برگشته به شوهرم گفته من که میام اونجا همه کاراتونو میکنم...

یعنی کلا 10 ساله من عروسشونم میان هفته هفته میمونن من کلفتی میکنم یادش رفته فقط همین یه اشغالی که واسه خودشون پختن یادش مونده..

دخترم تمام زندگی من
خودتو بزن به غش وضعف بگو بهم فشار کاری اومده نمیتونم درست کنم شرمنده حالا اگر شما درست کردین واسه من ...

بخدا چندماه پیش همین جاریم ای وی اف کرد کل ناهار و شامشون میپختم میدادم الان بجا کمکم باشن بدترمیکنن

تیکر تولد پسرمه
2738
بخدا چندماه پیش همین جاریم ای وی اف کرد کل ناهار و شامشون میپختم میدادم الان بجا کمکم باشن بدترمیکنن

همین دیگه خودت عادتشون دادی پروشون کردی ینی چی مثلااااااااااااااااااااا

الان همینکارو بکن نپز اونا الان باید بهت ناها وشام بدن نمیشه که 

بس کن نپز بشین بگو حالم بدشده صداش کن بیاد ببینه خوب نیستی خودش بپزههههههههههههه 

نشسته رو به روم

خخخ. همون لحظه باید جواب بدی گلم الان دیگه دیره ولی کلن بگو حالم بده چرانمیره برادرشوهرت خونه خودش غذانمیخوره

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706