2733
2739
عنوان

زن خانه دار بیکار نیست !

| مشاهده متن کامل بحث + 30298 بازدید | 316 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها

استاد مهربانی یه وبینار فوق العاده توی دهم مهرماه گذاشته که مختص والدین هست و بهتون یاد میده چطور باورهای محدود کننده خودمون رو بشناسیم و توی زندگی مون تغییر ایجاد کنیم. من خیلی از کلاس ها، دوره ها و وبینارهای ایشون رو شرکت کردم و واقعا کارش درسته. کاربردی و بینظیر توضیح میده. وظیفه خودم دونستم بهتون اطلاع بدم. جالبه بدونید هزینه ثبت نام این وبینار فقط 20 هزار تومنه...

ادرس پیجشون اینه: @masiresaabz_com

توی پیجشون برید دقیقا میفهمید من چی میگم.

اینو کسی میگ شغله که سرگرم خونه دار باشه و از ۸صبح حداقل باشه نه اینک تا ۱۱بخوابه و کاری برای تربیت ...

متاسفانه خیلی ها دیگه عادت کردن به خوابیدن پیشنهاد میکنم روزی یک ساعت برای آموزش دیدن وقت بزارن و یه مهارت پول ساز رو یادبگیرن مثلا طراحی سایت بدون کدنویسی که دیگه خیلی راحت شده و پول خیلی خوبی داره.

2728

خانم ها باید در هر سنی به سلامتی خودشون اهمیت بدن تا همیشه سالم و جوان و شاداب بمونند مکلم های مخصوص بانوان از سنین نوجوانی، دوره قاعدگی، یائسگی و حتی بعد از اون وجود داره که می تونه هم برای جسم هم برای مو ها و ناخن و پوست مفید باشه پیشنهاد می دم سری به داروخانه داروبوم بزنید و از محصولات و مکمل های بانوان دیدن کنید

2738
خواهر شوهر من صبح تا ظهر ميره سر كار دو تا بچه داره بچه هاش ويلون اين خونه هميشه قيافش زشت و كثيف و ...

اینطوری نگو به نظرم

ادما طرز فکرای متفاوتی دارن شاید کار کردن و مستقل بودن رو دوست داره حالا فارغ از مقدار حقوقش

ببینید درسته که خانه داری کار باارزشیه 

ولی خانه داریه دیگه، یسری کارهای خونه 

که زن شاغل هم اونارو انجام میده هم به شغلش میرسه 

ابنو خطاب به اونایی که میگم قصددارن به هر نحوی خانه داری را برتر از شاغل بودن جلوه بدن

اون خانم شاغل تمااام اون کارهای خانم خانه دار را هم انجام میده و این یعنی توانایی و مدیریت بیشتر 

پ ن، تا حالا سال‌های سال  خانه داربودم و انشالله دارم شاغل میشم بزودی،یعنی هم خانه داری صرف رو کشیدم ولی اشتیاقم برای داشتن شغل مورد علاقم هیچوقت از بین نرفت 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
این منو ناراحت میکنه که خانومای شاغل تازه یه جوری بهت مکنند که انگار ما بخور و بخوابیم

از حسودیشونه عزیزم خودشون مجبورن دنبال پول برن اما ما میشینیم برامون میارن😂😂😂😂

خدایا مواظب بچه هام باش🍀🌾

من خودم فوق لیسانس دارم ی مدتم  حسابرسی کار میکردم اما واقعا آرامش زندگی توی خانه دار یه هر چقدرم حقوق بدن فایده نداره مخصوصا با وجود بچه اصلا نمیارزه  

خدایا مواظب بچه هام باش🍀🌾
2706