2703
2553
عنوان

زن خانه دار بیکار نیست !

| مشاهده متن کامل بحث + 30251 بازدید | 316 پست

به نظر من یه خانم خانه دار اول باید به فکر سلامت روان خودش باشه تایه خانواده سالم وطبیعی داشته باشهچون مادر رو کل اعضای خونه   همسر وبچه ها تاثیر داره

در شرایط فعلی که خیلی از مشاغل تعطیل شدن وافراد بیکار،شغل من یه فرصت عالیه                                    تو خونه بایه گوشی کار می کنم ودرامد دارم بدون محدودیت زمان ومکان

خانمها می تونن کاملا فعال وبه روز باشن

در شرایط فعلی که خیلی از مشاغل تعطیل شدن وافراد بیکار،شغل من یه فرصت عالیه                                    تو خونه بایه گوشی کار می کنم ودرامد دارم بدون محدودیت زمان ومکان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ببخشید که دارم اینجا کامنت سوال میذارم مطرح کردم کسی جوابمو نداد میشه جواب سوالمو بدین ممنون 🙏🏻....... من ماه قبل اقدام به بارداری داشتم از روز تخمکگذاری یک روز در میان تا اخر .....بعد من ۲۳اسفند باید پری میشدم نشدم بعد من کاملا یادم رفته بود این داستان هارو ۲۵اسفند گردگیری کردم تخت و بلند کردم و دلاور را بلند کردم ....بعد فردا صبحش انگار با تبر زده بودن تو کمرم و من درد خیلی زیاد داشتم در حدی که سه تا ژلوفن خوردم ولی الان روی نوار(واقعا شرمنده که میگم) انگار یک تیکه به اندازه نصف بند انگشت جیگر با رنگ صورتی کمرنگ بود .......میخواستم بدونم که ایا سقطه یا عادیه ؟ و اینکه من تو این تایم کاملا هرروز تو غذامم مقدار خیلی کم زعفران استفاده میکردم (نگین چجوری یادت رفت درگیر توهمات ایا من کرونا دارم شده بودم) ممنون

وزن فعلی ۷۷ وزن هدف ۶۷ ده کیلو اضافه وزن 😝من میتونم🤞🏻🌈
د ر دین مقدس اسلام در حدیثی از پیامبر اکرم ص نقل شده بهترین زنان امت من زنانی هستند که بیشتر در ...

قبول ندارم . 

پس هوده خانما چی؟

باید در اجتماع باشن . باید در بیرون و بین مردم باشن . 

وگرنه همشون افسردگی میگیرن از دم . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2456

من ب تمام خانه دارهای عزیز با تمام انرژی میگم خسته نباشید شیرزنان.

البته من شاغلم و در کنار شغلم تمام کارهایی ک شما عزیزان در خانه انجام میدید رو انجام میدم.الان هم با وضعیت کرونا کار من و همکارام حداقل 10برابر شده.و باز هم با افتخار ب خانه داربودنم نگاه میکنم و برای تمام زنان خانه دار ارزش قائلم.روزهای خوب و خوشی رو برای تمام دوستان خانه دار م آرزو میکنم.و این گلها رو ب یکایک شما تقدیم میکنم🌷🌷🌷🌷🌺🌺🌺🌺🌺🍀🍀🍀🍀🍀🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌸🌸🌸🌸🌸🌻🌻🌻🌻🌻🌼🌼🌼🌼🌼🌾🌾🌾🌾💐💐💐💐💐

من گاهی میگم کاش میرفتم خونه مردم اینکارا رو میکردم آخرشب یه پولی میزاشتن کف دستم

من که خسته ام ازین روزای تکراری و بی ارزش

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سلام ببخشید که دارم اینجا کامنت سوال میذارم مطرح کردم کسی جوابمو نداد میشه جواب سوالمو بدین ممنون 🙏 ...

بی بی چک بگیر گلم‌‌.اگه مثبت بود بارداری اگرم نه.احتمالا بخاطر خستگی ک ب تنت دادی 

2714
بی بی چک بگیر گلم‌‌.اگه مثبت بود بارداری اگرم نه.احتمالا بخاطر خستگی ک ب تنت دادی 

اخه خون ریزی دارم اگه سقطم شده باشه بی بی چک نشون میده،؟!

نمیدونم چطوریه.دردی همداشتی؟معمولا درد و خونریزی با همه.علایم بارداری رو داشتی ؟

سینم درد داشتم الان کمتر شده و اینکه کمرم انگار ساتور زده بودن نمیتونستم تکونش بدم زیرشکمم داشت از درد منو میکشن با سه تا ژلوفن ب زور بهتر شده بودم از رنگ صورتم نگم و گودی زیر چشمم

وای خیلی کار سختیه خونه داری و مهمتر اینکه کمتر کسی سختیشو درک میکنه و قدر میدونه

خب اخه خانمای شاغل خونه داری هم میکنند یعنی اونا دو شغله هستند؟کار خونه واقن به اندازه بیرون سخت نیست خدایی

2706