2737
2739
عنوان

چرا شوهرم دروغ میگه راجب پولش

195 بازدید | 20 پست

شوهرم بظاهر میکه دوسم داره 

اما همش وامای سنگین بر میداره و چیزی بمن نمیگه 

وام ازدواج سی میلیون گرفت بمن نگفت چکارش کرد 

تازگیا یه وام سی تومنی دیکه برداشته و بمن نگفته 

و آخری ‌ک میدونم وام دوازده تومنی ک ب اسم من برداشت و من سفته دادم قراره خودش قسطاشو بده 

دیروز رفتم خونه پدر شوهرم که  تازه فهمیدم اون وام سی تومنی جدید برداشته و زن عموم ضامنش شده و پولشو نداده از حساب زنموم کم کردن 

و بهشون گفته برن قسط رو از داداش بزرگش بگیرن چون شوهرم چند وقت پیش به داداشش بدون ک بمن بگه ده تومن از وام ازدواج داده و اونم پولشو هنوز کامل نداده اینم ازین  راه میخواد پولشو بگیره از داداشش

بچه ها خیلی بهم ابراز علاقه میکنه اما سر این مسایل همیشه پنهان کاری میکنه چکار کنم 

...

من مشکلی ندارم اما چرا انقققققدر شدید بهم ابراز علاقه میکنه ولی من با کسی ک بهم دروغ میکه نمیتونم عاشقانه رفتار کنم و این قضیه شدیدا رو روابط....تاثیر گذاشته و من خیییییلی سرد شدم درصورتیکه قبلا اینطور نبودم 

...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
چجوری بهش بگم ک بهش بر نخوره

چیز بدی نمیخوای بگی که بهش بربخوره روراست و منطقی بشین جلوش بگو منم میخوام بدونم با پولهایی که داشتی چیکار کردی و چرا هیچ وقت چیز به من نمیگی

استارتر از من ب تو نصیحت تا ته تو ماجرا درنیاوردی کوتاه نیا شاید داره کاری میکنه یا گندی بالا میاره من پسر خالم همینجور بود راه ب راه وام میگرفت خرج میکرد برا بقیه بعد کاشف ب عمل اومد ورشکست شده تا مرز زندانم رفت ولی بقیه براش پول جمع کردن یکم از بدهیشو داد

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
شاید نمیخواد فکر  تو رو درگیر و ناراحتت کنه

اخه ازش خواستم ک بهم بگه 

بهش گفتم وقتی بقیه همه میدونن و بمن میگن و من بی خبر از همه جا بهشون نگاه میکنم و فقط میگم نمیدونم بمن نگفته 

خیلی حالم بد میشه 

...

اسی این خوبه وام میگیره شوهر من میره باغ میخرع من خبر ندارم میره خونه میخره من خبر ندارم کلا از هیچیش خیر ندارم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
استارتر از من ب تو نصیحت تا ته تو ماجرا درنیاوردی کوتاه نیا شاید داره کاری میکنه یا گندی بالا میاره ...

واقعا من از همین میترسم 

فقط با حرف زدنم درگیری درست میکنه 

یه داداشم رو خیلی دوست داره و داداشم واقعا آدم خوبیه 

بنظرتون از داداشم بخوام باهاش صمیمی تر بشه ک بفهمه قضیه پولاش چیه

...
2706