2726

البته ناراحت نشید ها 

متولدین آوریل بهتر است كاملاً نا امید شوند. این افراد ضریب هوشی پایینی دارند و ممكن است دیكتاتور شوند. به طوریكه صدام و هیتلر متولد این ماه هستند. البته نباید چندان نا امید شد. چون نوابغی چون چارلی چاپلین هم متولد این ماه هستند. شاید هم یكروز ملكه شدید و سالیان طولانی به ملكه بودن خود ادامه دادید (ملكه الیزابت دوم متولد آوریل است). 
یه تحقیق انگلیسی بود متولدین آوریل از ۱۰ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینم  بقیه ماه ها

ارتباط میان مشاغل و ماههای تولد از دیدگاه اداره آمار انگلیس: 

ژانویه: درصد بالای پزشكان عمومی و ماموران مالیات 

فوریه: ماه مناسب برای هنرمندان و كنترل كننده های ترافیك 

مارس: خلبانان و موسیقیدانان 

آوریل: ضریب هوشی پایین تر از حد متوسط و تولید دیكتاتور: صدام، هیتلر- شاید هم نابغه شدید: چارلی چاپلین 

می: چند فوتبالیست از جمله دیوید بكهام و تعداد بیشتری سیاستمدار (جان اف كندی و تونی بلر) 

ژوئن: ماه ایده آل برای روسای شركتها و برندگان نوبل 

جولای: ماه مناسب برای بناها، رانندگان قطار، آرایشگرها و آدمهایی كه از راههای عجیبی معروف می شوند: جولین آسانژ، جی. كی رولینگ، دانیل ردكلیف (بازیگر هری پاتر) 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

آگوست: بازهم تعداد زیادی بنا اما رئیس جمهور هم در این ماه زیاد متولد شده است: باراك اوباما و بیل كلینتون. 

سپتامبر: فوتبالیستها و افراد معروف دانشگاهی 

اكتبر: ماه مناسب برای كسانی كه می خواهند عمر طولانی داشته باشند. به طورمتوسط متولدین این ماه 215 روز بیشتر از متولدین ماه مارس زندگی می كنند. 

نوامبر: این احتمال وجود دارد كه به یك قاتل زنجیره ای و یا بیمار اسكیزوفرنی تبدیل شوید. 

دسامبر: متوسط تعداد دندانپزشكان در این ماه زیاد است.

من😁

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
شوهرم ۲۷ فروردین ولی اینی ک‌گفتی نیست

از تاریخ تولدش مطمئنی 

من ۲۲ فروردینم

درسته آیا😂

2706