2737
2734

با سلام خدمت مشاورین محترم 🌹🌺🌸

ببخشید من 41 ساله هستم و همسرم 52 ساله و ازدواج فامیلی نداریم،  بنده سال 93 لاپاراسکوپی شدم به دلیل دو حفره ایی بودن رحمم که بسیار عمل موفقیت آمیزی بود، با توجه به اینکه من بطور مادرزادی لوله سمت راستم مسدود هست، سال 94 بطور طبیعی باردار شدم و بهمن 94، 18 هفته باردار بودم که، کیسه آبم پاره شد و پسرم با پاتولوژی که گفتن خوب بوده از بین رفت،

بعد از یکسال مجدد طبیعی باردار شدم و متاسفانه 18 هفتگی با اکو قلب معلوم شد پسرم تترالوژی حاد قلبی داره و متاسفانه مشکل عضلانی داشت در پای  راستش که 8 انگشتی بود، من بچه رو سقط نکردم و نگه داشتم و 32 هفتگی با نارسایی شدید به دنیا آمد

پسرم 8 رو زنده بود و من کلینیک  خصوصی ژنتیک  رفتم شیراز،( دکتر گودرزی) و نمونه خونش رو دادم ژنتیک و فرستادن آلمان، کاریو تایپ خوب بود و دوباره ادامه دادند، و گفتن مشکل ژنتیکی و کروموزومی نیست، و 98 درصد اتفاق نمیفته! 

من تحت نظر استاد حمیرا وفایی هستم شیراز که فلوشیپ پریناتا لوژی هستند. و گفتن واسه بارداری اقدام کنم،میخواستم بدونم نیازی به پیگیری ژنتیکی نیست و اعتماد کنم، ممنون میشم بنده رو از نگرانی در بیارید....

نیازی به پیگیری هست یا نه؟ 

من و همسرم نیازی به دادن کاریو تایپ بطور جداگانه داریم یا نه؟ 

با تشکر 

رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ

سوالتون خیلی تخصصی، بعید میدونم کسی اینجا بتونه راهنماییتون کنه بهتره به دکترتون اعتماد کنید 

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه اول هم کاریوتایپ شد؟

بچه دوم کاریوتایپ نرمال؟ 

اگه هر دو نرمال بوده فکر نکنم نیاز باشه عزیزم 

در هر صورت با توجه به اینکه کلی اذیت شدی💔 بهتره از مشاوره ژنتیک معتبر کمک بخوای عزیزم

2728
بچه اول هم کاریوتایپ شد؟ بچه دوم کاریوتایپ نرمال؟  اگه هر دو نرمال بوده فکر نکنم نیاز با ...

سلام گلم ممنون که پاسخ دادید. اولی فقط دادم پاتولوژی که گفتن سالن هست، دومی هم کاریو تایپ که خوب بود و ادامه و تخصصی تر که گفتن مشکلی نداره 

رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَلْ لِلشَّیْطَانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْتَغْفِرُکَ وَ أَتُوبُ إِلَیْکَ إِنَّکَ أَنْتَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ
سوالتون خیلی تخصصی، بعید میدونم کسی اینجا بتونه راهنماییتون کنه بهتره به دکترتون اعتماد کنید 

❤️