2733
2734
عنوان

هدیه روز مادر برای مادرشوهر محترم

34147 بازدید | 29 پست
سلام دوستان !
به نظرتون روز مادر برای مادرشوهرم چی سوغاتی بگیرم که 10000-12000 تومن بیشتر نشه . البته من دوست دارم براش چیز خوب بگیرم . ولی اونم تقریبا همین جوریه . مثلا مسافرت که میره ، یا سوغاتی نمیاره یا اونقدر جزئیه که آدم خجالت میکشه به مامانش بگه اینو مادرشوهرم از فلان جا برام آورده . تازه دوسال پیش که برای اولین بار رفت کربلا ، سوغاتی من و شوهرم روی هم بیشتر از 10000 تومن نمیشد . تازه من براش جاخالی هم گرفته بودم . البته اینو هم بگم برای مامان عزیز خودم یه گوشی خشگل گرفتم . حالا شما هم نظرتونو در مورد هدیه روز مادر برای مادرشوهرم بدید . فردا می خوام برم بازار .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لاریسا جون منم موافقم باهات من تا سال قبل واسه مامان شوشو میگرفتم ولی اصلا استفاده نمیکنه پارسال که هیچی نگرفتم و فقط تبریک گفتم میتونی ظرف بخری براش یا پارچه گلم
شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
2731
2738
اگه محترمه پس چرا میخوای واسش هدیه ارزون بگیری ناراحت نشینا ولی مادر شوهر اگه بده پس چرا شما پسرشو بغل میکنین شبا میخوابین چرا انقد ما عروسا ناسپاسی میکنیم شما حاضرید پشت سر مادر خودتون هم این حرفا رو بزنید ؟یا اگه بفهمید زن داداشتون داره راجع به مادر شوهرش اینجوری حرف میزنه چه حالی میشین من نمیگم همه مادر شوهرا خوبن یا ما عروسا بدیم ولی جای گفتنش اینجا نیست یاد بگیرین جواب بدی رو با خوبی بدین (از طرف خواهر کوچیکتون)
زنان با یک دست گهواره را نگه میدارند و با دست دیگر دنیا را .(ناپلئون بناپارت.)
عزیزم یه موقع این کارت باعث نشه که از چشم شوهرت بیافتی ... چون مادر شوهرت هر چی که واسه تو باشه ، واسه ی پسرش هنوز هم بهترین مادر دنیاست حتی اگه جلوی تو بگه که حق با توئه ...
یه کاری بکن که ارزشت رو شوهرت درک کنه و عشق و علاقه ی بین خودتون زیاد بشه
مردها شاید این چیزا رو به روی خانومهاشون نیارن ولی ته دلشون می مونه و ممکنه خدای نکرده از عشقش نسبت به تو کم بشه
2706