2733
2739
عنوان

یه لحظه بیاد کمک می خوام

178 بازدید | 32 پست

من با شوهرم رابط داشتم بعد اب شو ریخت داخلش و من رفت حمام امدم بیرون بعد چند لحظه به پشت خوابیدم دیدم اب ازم می رفتم دستشوی دیدم واقعا اره اب ازم می ره من هفته ۳۶ بنظرتون کیسه اب پاره شده؟؟؟؟

خواهشا توهین ممنوع 

عزیزم حتما برو بیمارستان بله از کیسه آبه 

خیلی زیاده؟هنوز داره میاد؟اکر پاره شده باشه حجم زیادی آب باید خارج بشه 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

چ اب تو ابی شد سز شدم نمیدونم انشالا ک نشده

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ابی ک پانپ یکم خیس کنه شاید هفونته منم اینجورمیشدم باردارنیستم عفونت وکیست داشتم ولی شمایی ک بارداری اگ اب شدیده کیسه ابه اک فقط درحدخیس کردن چیزی نیس ولی توبارداذی باید هرجیو ب دکتربکی سرسری نگیر دراخر بگم من نه ماه رابطه نداشتم توبارداری بچت مهمتره ریسک نکن

اخه چراتوماه اخررابطه داشتین خیلی خطرناکه

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2706