2733
2734

من برا چاقی نصبش کردم فعلا استفاده نکردم

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهههههله تو يه هفته ٢كيلو

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
2728
سلام ،بله من استفاده کردم و به وزن مطلوبم رسیدم در دو ماه هفت کیلو لاغر شدم

بدرد مادر شیرده هم میخوره؟

بعد عزیزانی که لاغر کردید دیگه بعدا اضافه وزن نیاوردید همون وزن لاغر موندید؟

2738
بدرد مادر شیرده هم میخوره؟ بعد عزیزانی که لاغر کردید دیگه بعدا اضافه وزن نیاوردید همون وزن لاغر مون ...

اگه بچه ات بالای یک ساله و غذا خور شده میتونی با کرفس یا بشقاب لاغر بشی 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
یعنی هدم همش باید دائم رژیم باشه این که سخته

آره من دائم رژیمم ولی هیکلم عالی شده 

۴تا ۵ماه لاغر شدم الان حدود دوسال و نیمه که ثابتم. رژیم ثابت موندن میگیرم عادت کردم 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂