2737
2734
عنوان

بچه ها کسی هست عاشق رانندگی باشه؟

2295 بازدید | 112 پست

اما شرایطش براش پیش نیاد به عشقش برسه!

مثلا خود من عااااشق رانندگی هستم.اما شوهرم اصلا همکاری نمیکنه باهام.نه نمیگه ها اما همکاری در حد صفر درین زمینه.

دوجاکارم هس بیشتر موقع ها ماشینم نیس ک من بخام رانندگی کنم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اوایلش دوست داری بعد میره رو مخت مخصوصا ترافیک

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
ب نظرتون چیکاار کنم ؟ عشق رانندگی رو در خودم بُکُشم؟

😂😂😂اخه رانندگی عشقه که بخوای بکشیش 😂😂برو. کلاس یادبگیر سویچ رو بردار برو تمام

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2738

دوستم من عاشق رانندگی هستم و ۱۸ سالگی گواهینامه گرفتم ولی میترسم پشت ماشین بشینم ، همش میترسم بزنم به یکی ‌، مالی جهنم ، جانی 

آبروم رفته ، همه دور و بریام یا ماشین دارن یا مال همسرشون رو برمیدارن ولی من احمق میترسم

منم میخوام برم خیلی دوسدارم ولیر۱۶سالمه میگن تو ۱۸

تا مجردی و شرایطشو داری صددرصد تمرین کن و حرفه ای شو ک وقتی ازدواج کردی نخاد منت شوهرتو درین زمینه بکشی و درگیر بچه باشی و نتونی حرفه ای بشی😭

منم خیلی دوس دارم همه ام بهم میگن برو گواهی نامه تو بگیر ولی وای از تنبلی

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2706