2733
2734
عنوان

تفکرات خنده دار کودکانه😂😂😂🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 18355 بازدید | 423 پست

من فک‌میکردم خارج یعنی انگیلیس 😐

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بچه بودم فک میکردم که مامان باباهاش از سر و پاهای بچه هر سال شب تولدشون شروع میکنن به کشیدن و رشد میکنن بچه ها و قدشون بلند میشه 

و اینکه یچیز جالب 

بچه بودم همش فک میکردم قبلن یجای دیگ زندگی میکردم و یه مدل دیگه برام همه چیز عجیب و تعجب اور بود و اینو فراموش کرده بودم تا یشب با سر درد از خواب بیدار شدم . . . .

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗
2728

شوهرم شیطنت زیاد داشته 

اگه لغو کاربری نشم خوبه 

میگه یبار نوشمک و خوردم و منتظر دوستمم بودم نوشمک و خورده بعد توش جیش میکنه میده دوستش بخوره 

اونم قلپ اول و میخوره و میفهمه 

هیچی دیگه میخندن میرم پی بازیشون🤤

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...

من فکر میکردم یه عده تو حیاطمونم 

برای همین پنجره رو باز میکردم با خواهر خیالیم بلند بلند حرف میزدم که گولشون بزنم که اگه خواستن منو بدزدن فکر کنن من خواهرمم و تو حیاط منتظرم بمونن  و نتونن بدزدنم  فکر کنن اونی که میا د و میره خواهرمه 😶😶

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2738

منم چش رنگیارو مثله تو فکر میکردم تازه من فکر میکردم مادرپدرا همو بغل میگیرن بچه دار میشن 😂و این که فکر میکردم ادم پریود میشه از کشاله های رانش خرن میاد بجا اونجا😐اینو دیگه خیلی تبا بودم خخخخ من دهه ۸۰ام

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  

من فکر میکردم بچه از توناف درمیاد

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

منم اولیو مث تو فک میکردم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

دومیم همینطور😂😂😂😂 فقط اونجا ک نوشتی فک میکردم فقط خودمونیم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من مثلا بچه ک بودم توی عاشورا این دستبند سبزارو میدادن حواسم نبود میرفتم دستشویی وسطش ک میفهمیدم دستمه انقد میترسیدم التماس خدا میکردم ک ببخشتم بعد زود میومدم بیرون😂😂

همشم فک‌میکردم اونایی ک صورتشون جوش میزنه خیلی بزرگن و اوناییم ک عینکین خیلی درسخونن همش ارزو میکردم جوش بزنم و عینکی شم😐😐😐😐😐😐😐😐

بعدم تو تلوزیون مثلا خارجیارو میدیدم حرف میزنن میگفتم چرا اینا خلن مث ما حرف نمیزنن😐😐

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

من دوست داشتم رنگ مردمک چشمم قرمز باشه 

دعا میکردم میگفتم خدایا خودت یکاری کن من زودتر از مرضیه(دوست بچگیم)بزرگ بشم

یبار یه قوطی  خالی واکس یواشکی از خونه فامیلمون برداشتم اوردم خونمون بعد هزارتا پستو قایمش کردم و چون مامانم واسم قبلا گفته بود این کارا خوب نیست و آدم جهنم میره کل شبو روز ازم گرفته شده بود فکر میکردم خدا منو میندازه جهنم یروز یواشکی رفتم خاکش کردم تو باغچه که خدا یادش بره😄

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

من فک میکردم اگ با هواپیمام بری چن سال طول میکشه تا به کوها برسی😐

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

من همش استرس داشتم تلوزیونمون از این کوچیکای سیاه سفید بود جلدشم زرد! بشکنه عراقیا ازش بیان بیرون با احتیاط ازش رد میشدم ، فک میکردم دور بین که فلش میزنه این فلشست تبدیل به عکس میشه یبار که عکس انداختیم تند مثلا که چیزیو بقاپی مشتمو بستم که عوسه بیفته توش بردم چسبوندم به دفترم ولی عکسی پیدا نشد! فک میکردم خدا یه مرد خییییلی چاقه با دستو پاهای خییییلی بزرگ ، فکر میکردم مجسمه گنجشکمهر صب براپ تخم میزاره نگو مامانم برا اینکع گولم بزنه اونو گذاشته یخچال و هرروز یه تخم میزاره کنارش که من بخورم ....

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
2706