2410
2553
عنوان

تفکرات خنده دار کودکانه😂😂😂🤣🤣

18341 بازدید | 423 پست

من بچه بودم فک میکردم چشم رنگیا مثلاکسایی که چشماشون سبزه همه جاروسبزمیبینن یاکسایی که چشماشون ابیه همه جاروابی میبینن😂😂🤣

یامثلافکرمیکردم ایران فقط شهره ماست کلا جهان فقط ایرانه وایرانم شهره ماست اصلافکرنمیکردم مثلاشهریاکشوردیگه ای وجودداره فک میکردم فقط خودمونیم😂😂توتلوزیون میگفتن سلام به بچه های ایران ذوق میکردم که داره به منودوستام سلام میده😂😂

یامثلا جمه هاکه مامانم میگفت همه جاتعطیله فکرمیکردم حتی خیابون هاروهم میبندن که یعنی تعطیله و جایی نمیشه رفت😂😂

حالاکه فکرمیکنم خیلی اسکل بودم😑دخترخاله ام تخم مرغ اب پزبهم میدادمیگفت این بستنی تخم مرغیه😢

بچه های الان هیولان بخدا ازمن بیشترمیدونن😤😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من بچه که بودم فک میکردم مامان و بابا ها دعا میکنن بعد خدا بهشون بچه میده تا اینکه فهمیدم اشتباه میکردم و این لک لکا هستن که بچه ها رو میارن🤔😁😂

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

رو در مغازه هایی ک میزنه هوالرزاق میخوندم هوا   لًرزاق 

ینی هوایی ک لرز داره یا به عبارتی مغازه ای ک توش هوا سرده 

تباهم خودتونید 😐❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706