1147
1292
عنوان

تفکرات خنده دار کودکانه😂😂😂🤣🤣

17715 بازدید | 424 پست

من بچه بودم فک میکردم چشم رنگیا مثلاکسایی که چشماشون سبزه همه جاروسبزمیبینن یاکسایی که چشماشون ابیه همه جاروابی میبینن😂😂🤣

یامثلافکرمیکردم ایران فقط شهره ماست کلا جهان فقط ایرانه وایرانم شهره ماست اصلافکرنمیکردم مثلاشهریاکشوردیگه ای وجودداره فک میکردم فقط خودمونیم😂😂توتلوزیون میگفتن سلام به بچه های ایران ذوق میکردم که داره به منودوستام سلام میده😂😂

یامثلا جمه هاکه مامانم میگفت همه جاتعطیله فکرمیکردم حتی خیابون هاروهم میبندن که یعنی تعطیله و جایی نمیشه رفت😂😂

حالاکه فکرمیکنم خیلی اسکل بودم😑دخترخاله ام تخم مرغ اب پزبهم میدادمیگفت این بستنی تخم مرغیه😢

بچه های الان هیولان بخدا ازمن بیشترمیدونن😤😢

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                     😒 ایشششش😒      کاربرجدیدنیستم😏تعدادپست قبلی8935😢تعدادتاپیک۳۶۷😢به هرچی میپرستی قسم خودم  شبیه پروفایلم نیستم😐ا😂ایشالله تاپایان تیکرم باردارمیشم☺براباردارشدنم صلوات میفرستی دوستم😊😙برااومدنت خیلی تلاش کردمو میکنم هیچوقت ناامیدنمیشم هرکاری از دستم بربیاد براومدنت انجام میدم  که حداقل شرمنده پدرت نشم که هیچ مشگلی نداره و عاشقته و برااومدنت لحظه شماری میکنه   اما بخاطره من صبرمیکنه و چیزی نمیگه زودبیا تو دله مامان فندوقم 😔ابجیابرام دعاکنید شایدخداشمارودوست داشته باشه دعاتون قبول بشه الان دوسالونیمه  قرص دارو امپول هزارتاگوفتوزهرمار لتروزولو کلموفینو متفورمینو هاش سی جی و سونو عکس رنگی وهرروز دمه مطب دکتر  که هرماه کیست بالای ۵ سانت درمیاوردم دردشوتحمل میکردم و رفع میکردم بازم ازماه بعدشروع میکردم😔هرروز یکساعت پیاده روی  و چندکیلوکم کردن برخلاف میلم که مجردی میخاستم چاق بشم الان پوستواستخونم وگرم کردن رحم  الانم سه ماهه رفتم طب سنتی بادکش گرم تخمدان و عسلوسیاهدانه و حلوای میتی و رازیانه و یه عالمه چیزدیگ  دست به دامنه خداشدم یه عالمه نذرو نیازو سفره حضرت علی اصغرو  روزی چندصدتاصلواتو نمازو غسل حاجت و چندتا چله ..زیارت عاشورا و حدیث کساودعای توسلو و....خسته شدم دیگ انقدامیدوارم که حتی عادت هم که میشم میگفتم حتما خونه لانه گزینیه 😔خداهیچکسو ناامید نکنه 🙏نمیدونم تاکی باید انقد بدوام 😞  اگرم شماپیشنهادی دارین بهم بگین دوستان  من دست از تلاش نمیکشم ممنونم ابجیای گل😔❤https://www.ninisite.com/discusگرم کردن رحم

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1291

من بچه که بودم فک میکردم مامان و بابا ها دعا میکنن بعد خدا بهشون بچه میده تا اینکه فهمیدم اشتباه میکردم و این لک لکا هستن که بچه ها رو میارن🤔😁😂

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
1281

رو در مغازه هایی ک میزنه هوالرزاق میخوندم هوا   لًرزاق 

ینی هوایی ک لرز داره یا به عبارتی مغازه ای ک توش هوا سرده 

تباهم خودتونید 😐❤️

چجوری شماها عاشق میشین من همش گشنم میشه                 کاربری قبلیم پوکید   
آخی  چ بچه باحالی بودی    

میخای بگی چه بچه اسکلی روت نمیشه بگی😢

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                     😒 ایشششش😒      کاربرجدیدنیستم😏تعدادپست قبلی8935😢تعدادتاپیک۳۶۷😢به هرچی میپرستی قسم خودم  شبیه پروفایلم نیستم😐ا😂ایشالله تاپایان تیکرم باردارمیشم☺براباردارشدنم صلوات میفرستی دوستم😊😙برااومدنت خیلی تلاش کردمو میکنم هیچوقت ناامیدنمیشم هرکاری از دستم بربیاد براومدنت انجام میدم  که حداقل شرمنده پدرت نشم که هیچ مشگلی نداره و عاشقته و برااومدنت لحظه شماری میکنه   اما بخاطره من صبرمیکنه و چیزی نمیگه زودبیا تو دله مامان فندوقم 😔ابجیابرام دعاکنید شایدخداشمارودوست داشته باشه دعاتون قبول بشه الان دوسالونیمه  قرص دارو امپول هزارتاگوفتوزهرمار لتروزولو کلموفینو متفورمینو هاش سی جی و سونو عکس رنگی وهرروز دمه مطب دکتر  که هرماه کیست بالای ۵ سانت درمیاوردم دردشوتحمل میکردم و رفع میکردم بازم ازماه بعدشروع میکردم😔هرروز یکساعت پیاده روی  و چندکیلوکم کردن برخلاف میلم که مجردی میخاستم چاق بشم الان پوستواستخونم وگرم کردن رحم  الانم سه ماهه رفتم طب سنتی بادکش گرم تخمدان و عسلوسیاهدانه و حلوای میتی و رازیانه و یه عالمه چیزدیگ  دست به دامنه خداشدم یه عالمه نذرو نیازو سفره حضرت علی اصغرو  روزی چندصدتاصلواتو نمازو غسل حاجت و چندتا چله ..زیارت عاشورا و حدیث کساودعای توسلو و....خسته شدم دیگ انقدامیدوارم که حتی عادت هم که میشم میگفتم حتما خونه لانه گزینیه 😔خداهیچکسو ناامید نکنه 🙏نمیدونم تاکی باید انقد بدوام 😞  اگرم شماپیشنهادی دارین بهم بگین دوستان  من دست از تلاش نمیکشم ممنونم ابجیای گل😔❤https://www.ninisite.com/discusگرم کردن رحم
1264

من فک‌میکردم خارج یعنی انگیلیس 😐

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

من بچه بودم فک میکردم که مامان باباهاش از سر و پاهای بچه هر سال شب تولدشون شروع میکنن به کشیدن و رشد میکنن بچه ها و قدشون بلند میشه 

و اینکه یچیز جالب 

بچه بودم همش فک میکردم قبلن یجای دیگ زندگی میکردم و یه مدل دیگه برام همه چیز عجیب و تعجب اور بود و اینو فراموش کرده بودم تا یشب با سر درد از خواب بیدار شدم . . . .

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗

تصورت راجع به چش رنگیا عالی بود☺☺☺

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از دست وزبان که برآید        کز عهده شکرش بدر آید                       ❤خدایا شکرت❤

شوهرم شیطنت زیاد داشته 

اگه لغو کاربری نشم خوبه 

میگه یبار نوشمک و خوردم و منتظر دوستمم بودم نوشمک و خورده بعد توش جیش میکنه میده دوستش بخوره 

اونم قلپ اول و میخوره و میفهمه 

هیچی دیگه میخندن میرم پی بازیشون🤤

گفته بودی راز دل کن گاه با هم صحبتی! کو رفیق راز داری؟ کو دله پر طاقتی؟
1280