2726
عنوان

بزنم بیبی چک یا الکیه؟

93 بازدید | 12 پست

۹ روز اینا از موعد پریودم میگذره

۱۴ ام روز تخمک گذاریم رابطه داشتم منی با واژنم تماس داشت

۵ روز پیش بیبی زدم منفی بود

درد زیر دل یدفعه شدید میگیره ول میکنه .تکرر ادرار ام دارم بدون سوزش که عفونت ام نداشتم دکتر رفتم

اگه توهم نباشه تهوع ام گاهی میگیرم‌خیلی کم

ترشح سفیدم زیاد بود اما این دوروزه خیلی کم شده

جوشونده ام‌ ۵ روز پیش خوردم ناشتا در حد ۱‌قطره خون ابه صورتی اومد

دیگه سفید شد علائم‌پریووم ندارم.

امپول پروژسترون ام زدم ۵ روز پیش علایم‌پریودی ندارم

انشالله که خیره

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا من خودم تازه یک ماهو نیمه که اقدام کردم.نه تا حالا دکتر رفتم نه چکاب کردم..هیچه هیچ از این چیزا سر در نمیارم...فقط میتونم برات دعاهای قشنگ کنم که زوده زود یه نی نیه ناز بیاد تو دلت

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.