2737
2734
عنوان

نامزدم یچیزی گفت که بهش مشکوک شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 118196 بازدید | 1219 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم میخواد چیزی ک توو دلمه رو بش بگم بگم جون داداشت واقعا دزد هدیه منو برده؟؟؟؟؟ جون برادر دوقلوشو ...

ببین امکان اینکه دزد ببره هست، مثلا یبار ضبط ماشین بابای منو دزد برده بود همراهش کاپشن بابام و عروسک خواهرم که تو ماشین بود رو هم برد😐 ولی اینکه پرسید چیزی نوشته بودی، یکم مشکوکه

منم یه چیزی بگم مطمئنم نامزدت دوست داره عاشقته و مطمئنم هرگز نمیاد کادویی که تو بهش دادی دو دستی تقدیم کنه به یکی دیگه.. شک نکن 

فقط حس میکنم اگهم چیزی باشه ممکنه شاااااید قبلا یکی نامزدتو دوست داشته شاید هنوزم نامزدتو دوست داره یعنی یه طرفه به نامزدت علاقه داره وقتی نامزدت شرکت‌ نبوده به یه بهانه ای رفته تو اتاق بهش ضرر بزنه هم لپتاپش برداشته هم کادو شما رو بعدم نامزدت رو تهدید کرده که از کد زیر جعبه شماره شما رو رو در میاره که بینتون خراب کنه یا حالا هر چی... ولی چیزی که تو این داستان مهمه اینه که نامزدت دست از پا خطا نکرده و خیانت نکرده کادو شما براش بی ارزش نبوده پس اگه چیزیم باشه مقصر نیس اینکه حقیقت نمیگه شاید نمیخواد بیشتر اینا حساس شی

2731
2738

عزیزم امیدوارم پیام منو بخونی

من ی نگاه به تاپبکای قبلت انداختم،کاری به تاپیک الانت ندارم چون مطمئن نیستی خودت که خیانت کرده یا نه،ولی بر اساس تاپکای قبلت میگم این رابطه اشتباهه،منم دوسال تو‌همچنین رابطه ای بودم و‌پارسال تموم کردم،بیشتر رفتارای نامزد شمارو‌داشت،شکاک و‌بدبین،بدهن،تازه اون بدتر بود من عاشقش بودم و بخاطر همین تحمل میکردم رفتاراشو،ولی دیگه ی جایی نتونستم،ازت خواهرانه میخوام راجع به رابطتت بیشتر فکر کن،خواهش میکنم زندگیتون خراب نکن،بذار کسی بیاد تو‌زندگیت که هر لحظه دلت نلزره که الان میخواد بره و الان داره خیانت میکنه و...دوسش داری درست،ولی این اخلاق الانشو بعد ازدواج ده برابر بدتر تصور کن،امیدوارم تصمیم درست رو‌بگیری خدا کمکت کنه🌹❤

استارتر اجازه بده خانواده ت یه پیگیری بکنند مثلا بهشون بگو دزد زده شرکتشون رو و اونوقت مامان یا بابات تماس بگیرن با خانواده ش و از چند و چون قضیه سر در بیارن.

اشتباه دخترا  خودسرانه عمل کردنه

خدایا شکرت شکرت شکرت.

ابجی بایکی از کارکنان شرکت تماس بگیر بپرس بگو اونجارو دزد زده یا ن؟اونوخ اگ گفت ن برو شوهرتو جر بده

عزیزم بیشتر حواست بهش باشه

رفتاراش زیر نظر بگیر

گوشیش یواشکیش چک کن

خلاصه ک از ادمه 2پا هرکاری برمیاد عزیزم.مخصوصا جنس مرد

‏یه سری آرزوهام هستن که وظیفه‌ شون به دل موندنه
2706