2703
2553
عنوان

نامزدم یچیزی گفت که بهش مشکوک شدم

118196 بازدید | 1219 پست

بچه ها من حدودا یک ماه و نیم پیش من ی باکس موزیکال توی ی جعبه ب نامزدم هدیه دادم وقتی ام ک دید خیلی خوشش اومد

بعد امشب بهم پیام داد اول از همه گف نیلوفر تو توی اون جعبه هدیه ای ک بهم دادی چیزی نوشته بودی؟ بعد من نتم اف بود سین نکردم 6 دقیقه بعدش گفته اخه شرکتو دزد زده اون هدیه رو گذاشته بودم روی میز شرکت جلوی چشمم باشه دزد برده😭منم گفتم عیب نداره یدونه دیگه برات میخرم گف قول میدی ؟گفتم اره گفت چیزی توش ننوشته بودی؟گفتم حالا نوشته باشم چیه مگه گف خب نمیخوام بیفته دسته اون یارو گفتم ن ننوشتم 

بچه ها حالا الان ک فک میکنم بش مشکوک شدم چرا پرسید توش چیزی ننوشتی با خودم میگم نکنه داده هدیه رو ب ی دختری یهو یادش افتاده ک نکنه من توش چیزی نوشته باشم؟بنظرتون حرفش یکم مشکوک نیس؟

شاید هم شما الکی شکاک شدی. 😐

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شک نکن به یه دختر دیگه هدیه داده

میدکنه که اگرم نوشته باشی قرار نیست توش شمارت رو یا عکست رو بزاری پس مشکوکه خیلی هم مشکوک

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2714
2706