1472
1411

😢ممنون دوستای گلم خواهشا واسه آرامش دل دوستم صلوات بفرستین هر کدومتون انشالله خدا با دعاهای شما یکم دلشو آروم کنه بهش صبر بده... خیلی سخته من که یه غریبه ام از وقتی شنیدم حالم بد شده خودم دختر دارم خیلی سخته خدا سر کسی نیاره انشالله... نمیدونم وقتی دوستمو دیدم چطوری تو روش نگاه کنم چطوری دلشو آروم کنم ای خدا😔

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   

یا حضرت عباس بیچاره خدا بهش صبر بده داغ فرزند از همه چی،بدتره خدایا خودت همه فرزندای کاربرای نی نی سایت و حفظ کن پسرم منم خودت حفظ کن خیلی میترسم خدای نکرده اتفاقی واسه پسرم بیوفته زبونم لال بشه 😢😢

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جاریست 😍 نمیدونم شایدم خواهر شوهره😘 شایدم مادرشوهره 👻😖 هر چیه خانواده شوهره بس که رو اعصابن 👻👻👻🙅. تیکر تولده یه تیکه از وجودمه گل پسرم تاج سرم 💝💝💝 قربونت برم عمر من 😋😋😋دیروز از یه خانمی پرسیدم: تو که شوهر داری چرا دوست پسردارى😳😁😖گفت: وااااا چه ربطی داره، مگه کسی که تلویزیون داره سینما نمیره؟😃😃ﺍﻻنم ﺍﺯ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﭘﺮﺳﯿﺪﻡ ﺭﻓﺘﯽ ﺗﺎﯾﻠﻨﺪ ﺧﺎﻧﻮﻣﺖ ﺭﻭ ﻫﻤﺮﺍﺕ ﺑﺮﺩﯼ؟😐ﮔﻔﺖ ﻣﮕﻪ ﺁﺩﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯿﺮﻩ ﺭﺳﺘﻮﺭﺍﻥ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺳﺎﻧﺪﻭﯾﭻ میبره؟!😳😁ملت چه منطقی شدن!😂بيدارى اسلامى موج ميزنه تو کشور😐🇮🇷. فکرش کن توی دنیای واقعی از یکی به شدت متنفری به خصوص خانواده شوهر بعد اینجا باهاش دوست صمیمی باشی و قربون صدقش بری 😧😷فکر کردی ؟آفرین پس زیادی قربون صدقه کسی نرو شاید خواهر شوهر عفریتت باشه 😂