2726
عنوان

متاهلا نظر بدین

150 بازدید | 13 پست

خونه پدرم شهرستانه و 1ساله با خانواده همسرم قطع رابطه کردم

شهرستان بودم که همسرم گفت خاله اش میخواد بیاد خونمون . منم اومدم خونم که تدارک مهمونی ببینم اما یهو گفت باید بری دست بوسی مامان بابام تا اونا بیان الانم منو تنها گذاشت رفت پیش اونا

دوستان من فقط راه حل میخوام توهین ممنوع😂

خیلی بلاها سرم اوردن که وقتش نیس بگم

تیکر عروسیمه 💍💏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو چشم بشین تا برم میخوام خالتم نیاد خودتم نبینم دیگه 😡😡😡عمرا همچین کاری نکنی خالش میخواد بیاد میخواد نیاد 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2728

عمرا اگه میرفتم اگه ی بزرگتر پا در میونی میکرد اشتی میکردم ولی خود ب خود پاشم برم دست بوسی عمراااااا

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
مثلا چکار کنم؟خود شوهرم هم قبول داره خانوادش اذیت میکنن

سلام ابجی مشکل تورو دیدم تو این گروه با توکل به خدا حل شده همراه با عکس مژده خوش خبری میذارن حاجت گرفتند

حتی☝👈 معجزه دو دقیقه،یک روزه،نصف روزه ،یک هفته ای ،و حتی خودم معجزه ای باورم نمیشه خدا مستجاب شده با ورود به این گروه🙂

https://t.me/joinchat/MhUKnU8JeuYPlCIJq3_wY

چه پروئن اه لجم گرفت شوهرت اینجوری تو رو کوچیک میکنه مگهاونا شاهن و تو رعیت که بهت توهین کنن و اذیتت کنن تو بری دستبوس که تروخدا منو ببخشید و بیاید خونم زحمتم بدید ازتون پذیرایی کنم ببخشید که اذیتم کردین قول میدم دیگه اذیتم نکنید

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘