2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من لافارر خریدم دونه های اسکراب هم داره و مناسب روزانه ست خیلی خیلی عالیه بوی خیلی خوبی هم داره👌

37 خریدم از دیجی کالا

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
من لافارر خریدم دونه های اسکراب هم داره و مناسب روزانه ست خیلی خیلی عالیه بوی خیلی خوبی هم داره👌 3 ...

چربی پوستو کنترل میکنه؟

من برا پوست چرب میخوام که جوشامو کمتر کنه!

Feminist�🌻
2738
چربی پوستو کنترل میکنه؟ من برا پوست چرب میخوام که جوشامو کمتر کنه!

چربی پوست و ژل شستشو کنترل نمیکنه تونر میکنه

منم پوستم چرب و جوشی هست

میسلار واترم آگاردو و نیوساد هست

شوینده ام لافارر

تونرم ویتامین سی سیگل 

البته نباید بذاری زیاد بمونه بعد 5 دقیقه بشوری پوستتو

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
یعنی الان کمتر شده؟ بعد چند وقت استفاده؟ ببخشید زیاد سوال میپرسم

خواهش میکنم گلم.بله گلم چربی صورتمو کنترل میکنه تقریبا ی ماهه استفاده میکنم.تموم بشه بعدش هربکس میخام بگیرم اونم خیلی تعریف میکنن

2706