2733
2734
عنوان

دوستم بیا...عکس لباس عروس

692 بازدید | 18 پست

عزیزم حالا که نزدیک عروسیته...این مدل ها بیشتر داخل اینستا میپوشن...دوست داشتی امتحان کن..خصوصا هیکلت که قشنگه

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تیکر عروسیمه 💍💏
2731
وای چه نازه  ممنون

اره....دیگه من ندیدم استین بلند بپوشن...این مدلی میپوشن

من این بارمحکم تر از قبل بلندشم..بیشتر تلاش میکنم..واین بار به هدفم میرسم  ...کاربری دوستمه...بیست تیر شده مال من...واسش دعا کنید

موهاش مثل بانو هِن .

همونیکه مادر یانگوم بود نم سرپرستش.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
خیلی نازه 

خیلی نازه...ارایش ومو هم ساده...قشنگ ترشده

2738
موهاش مثل بانو هِن . همونیکه مادر یانگوم بود نم سرپرستش.

وااا.....کره ای ها اغلب بالا میدن موهارا...اما نه اینجوری

🔴🔴🔴🔴بااجازت استارتر🔴 بچه ها من ۴تا سقط دارم ورفتم تو شرایط سقط مکرر ....الان میخوام آزمایش کاری ...

بریدمرکزبهداشتتون اونهاجای معرفی میکنن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
وااا.....کره ای ها اغلب بالا میدن موهارا...اما نه اینجوری

عزیزم مدلای دیگه ای هم داری؟  منم چند وقت دیگه عروسیمه اما نمی دونم در حال حاضر چه مدلایی مده 😔

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 
🔴🔴🔴🔴بااجازت استارتر🔴 بچه ها من ۴تا سقط دارم ورفتم تو شرایط سقط مکرر ....الان میخوام آزمایش کاری ...

عزیزم بهزیستی مراجعه کن اونا برای شرایط شما نامه ای میدن که درصد بالایی از هزینه های ازمایش ژنتیک رو تخفیف میخوره

خانما میگم همون عروس خانمی که عکس لباس عروسیشو گذاشت که همه گفتن جالب نیست اخرش چی شد.جواب داده بود؟

نه...ناراحت شد

@batf    

وای چقدر عروس ناز شده خداکنه منم خوب بشم شب عروسیم ❤

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤
2706