2726

در حال حاضر موقعیت دکتر رفتنو ندارم دو ماه دیگه هم جشن عروسیمه می خوام حداقل 5 کیلو اضافه کنم بیشترم بشه بهتر به نظرتون بهترین راهش چیه؟ اینم بگم مشکل اصلی نداشتن اشتهاعه😖

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قرص فرشته . ولی حتما سعی کن گیاهی باشه و اصل من ک پیدا نکردم میخوام برم باشگاه

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

برای خرید و فروش لوازم و لباس های نو و دست دوم کودک لطفا در اینستا این پیج را دنبال کنید .divar_koodak@  (پیج تازه تاسیس شده ولی با همراهی هم می تونیم اونجا به سرعت از دست کلی وسایل و لباس اضافی کودک خودم راحت شیم و چیزهایی که مورد نیاز هست را با هزینه کمتر خرید کنیم. پس لطفا فالو کنید.

عوارض خاصی هم داره؟ بدون نسخه میشه مصرف کرد؟ 

اره عوارض ن نداره فقط اشتهاتو زیاد میکنه مخصوص بچه هاس ولی برا بزرگترام مینویسه دکتر بدون نسخم میدن 

میشه برا سلامتی نی نیم صلوات بفرسین لطفا مرسی🙏🙏
اره عوارض ن نداره فقط اشتهاتو زیاد میکنه مخصوص بچه هاس ولی برا بزرگترام مینویسه دکتر بدون نسخم میدن& ...

ممنونم🌹🌹

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 
قرص فرشته . ولی حتما سعی کن گیاهی باشه و اصل من ک پیدا نکردم میخوام برم باشگاه

منم میخوام برم باشگاه و فقط از سیب زمینی و تخم آبپز و سینه مرغ استفاده کنم

بنظرت نتیجه میبینم؟

شمام برا چاق شدن میخواین برین؟

منم میخوام برم باشگاه و فقط از سیب زمینی و تخم آبپز و سینه مرغ استفاده کنم بنظرت نتیجه میبینم؟ شما ...

بله شما چن سالته؟

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
۱۹

چن کیلویی؟

من ۵۰    ۱۶۵قدم خیلی دلم میخواد ۱۰-۱۵کیلو زیاد کنم

خوشبحالت بلندی من قد۱۵۸ وزن ۴۲ میخوام روی اندام خاص کار کنم مثل رانو با.سن و بالاتنه

بلند و لاعر ب چه درد میخوره 😂😂من کلا خیلی درازم 😂😂😂😂. ارهوعزیزم برو باشگاه ایشالله ب وزن دلخواه برسی منم میرم ایشالله بشیم کیم کارداشیانی برای خودمون😂😁😁😁😁😎😎😎موفق باشی