2726
عنوان

سریالامون

115 بازدید | 13 پست

بچه ها دقت کردین سریالایی که میسازن فقط تبلیغ مواد مخدر و خودکشیه؟

سریال نهنگ آبی و سریال ممنوعه و سریال رقص روی شیشه

نگید اینا معضلات جامعه اس 😕

اطراف شما چند نفر کوکائین مصرف میکنن چند نفر خودکشی کردن؟ 

سریال میسازن بودجه هدر میدن میفرستن تو خونه ها سلبریتی های مورد علاقه جوانها معتادن هر دختر پسر نوجوانی که من میبینم گل مصرف میکنه یا حداقل امتحان گرده😯 این نتیجه تبلیغ فیلماشونه اگر اینقدر مواد رو عادی جلوه نمیدادن قبحش نمیریخت ترس بچه هامون نمیریخت مصرفش عادی شده.

میگن ماه و ا ره نبینید بابا سریال جم تهش این بود که مشخص نبود پدر بچه کیه😁

نخرید این چرت و پرتا رو تا سناریوشونو تغییر بدن 

سریال میسازن چند تا دختر پسر دور همی مواد میزنن خب چی میشه سریال بسازن دختر پسرا دور هم بازی میکنن نمیشه؟؟؟

نظر شما چیه؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاملا موافقم

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

سریال و فیلم خوب دانلود کن ببین 

از نظر شخصی  من سریال و فیلم خوب و خوش ساخت با نقطه اوج عالی و فیلنامه قوی و سوژه دلچسب  نمیتونه محصول ترکیه و ایران و هند و کره باشه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ممنوعه که واقعا مزخرف بود. 

نهنگ ابی رو اصلا نگاه نکردم

رقص روی شیشه رو هم فکر کنم سه چهار قسمتشو دیدم 

کلا عمشون خیلی فانتزی هستن. و اصلا با فرهنگ جامعه ی نمیخونه 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

هیچکدوم و ندیدم تا الان علاقه ای هم ندارم ببینم ازین به بعد ولی حرف شما کامل درسته،تو ترکیه راه میری از بچه ۱۰ساله سیگار دستشه تا پیرزن ،پیرمد ۹۰ساله کلا شدیدا وابسته به سیگارن ترکها،اونوقت تو یدونه از فیلماشون شما نمیبینین که کسی سیگار بکشه اونوقت فیلم و سریال های ایرانی اینجور...

🧿