2726
عنوان

دلم بچه نمیخواد!

701 بازدید | 72 پست

بچه ها من حدود سی سالمه، پنج ساله ازدواج کردم ولی اصلا تمایلی به داشتن فرزند ندارم

میترسم خیلی از مسئولیت بزرگ کردن و تربیت یه انسان دیگه، میترسم وقتی بزرگ شد بگه چرا منو به دنیا اوردی 

پیش خودم فکر میکنم آیا من از آینده ام و شرایطم مطمئنم که یه نفر دیگه را هم بخوام درگیر کنم

خلاصه که واقعا سردرگمم، شما که بچه دار شدید چی شد که تصمیم به این بزرگی گرفتید؟ آیا پشیمون نشدید بعد از بچه دار شدن؟

من چه گویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ب هیچ عنوان بچه نمیخواستم.اصلا بچه میدیدم تو دلم میگفتم چجوری داره مادرش کاراشو میکنه 

هم قرص میخوردم هم جلوگیری طبیعی داشتم.ولی باردار شدم.الان میمیرم اگ بدونم چیزیش شده.فقط م یخوام زودتر بیاد بغلم😍😍عاشقش میشی مطمعن باش

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
دوست عزیز فکر شما خیلی خیلی اشتباهه. من سنم کمه و الان دومین شکمو باردارم و خیلی حس خوبی دارم و میخ ...

خداحفظشون کنه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

یکی اوردم ک در دهن دیگرانو ببندم دیگم نمیارم.... فقط واس خودم مسولیت اضافه تراشیدم  این دید منه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

این فکرایی که شما میکنی با توجه به وضعیت الان کاملا منطقیه

منم خیلی به این مسائل فکر میکنم ولی خب خودخواهی و عشق به داشتن فرزند باعث شد که اقدام کنیم علاوه بر این که من فکر میکنم زندگی مشترک بدون بچه ماحصلی نداره البته نظر شخصیمه

عزیزم من عاشق بچه بودم گاهی پشیمون میشم ولی خب شرایط من متفاوته چون کودک من اوتیستیکه ...من اینقدر عاشق بچه بودم اول باردار شدم افتاد کلی گریه کردم بعد دوباره باردار شدم دوقلو بودن نموندن وقتی اونا را هم از دست دادم باز کلی گریه کردم مخصوصا که دختر بودن و من عاشق جنسیت دختر بودم اونم دوقلو ...به هر حال بگذریم بعد پسرم باردارشدم که از قضا روزگار اوتیستیک شد ولی خب من واقعا بچه دوست داشتم از مجردی ام ...شما اگه بچه نمیخواهی مشکلی نیست هیچکس نمیتوته زورت کنه چون یک جیز شخصیه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ای بابا همین جور که مادرامون ما رو بزرگ کردن ما هم بچها مون 

اگه قرار انقدر دقیق به همه چیز نکاه کنی و بترسیم خواهر من حتی نباید اب بخوریم چون ممکن با ی قطره اب ادم خفه بشه و بمیره 

شما هم قطعا مادر خوب و مهربونی میشی و توکل کن به خدا انشالله و تو این راه کمکت میکنه و زیاد زندگی سخت نگیر فقط همین 

2706