2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنده بخاطر خاطره خیلییی بدی که داشتم روحیم به کل ریخته بود بهم رفتم بیمارستان ۱ هفته بستری شدم وقتی مرخص شم احساس میکردم یه شخصیت جدیدم چون چندین دکتر هروز میان باهات صحبت میکنن مشاور روانشناس و اعصاب روان داروهای هم میدن که اصلا بهشون عادت نکنی فقط دوره مصرف ۱ هفته بود خیلی اوکی شدم

اگه اعصابت ناراحته پنج انگشت بخر دم کن بخور برای اعصاب عالیه 

خیلی بهتر از قرصه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
بنده بخاطر خاطره خیلییی بدی که داشتم روحیم به کل ریخته بود بهم رفتم بیمارستان ۱ هفته بستری شدم وقتی ...

جه عالی

من میترسم برم بهم بگم روانی

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا

من کلا عوض شدم فوبیای جاده داشتم یا دکتر اعصاب و قرص ی روانی شدم 

اخر شوهرم کمکم کرد خوب شده 

از نمونه کارام داد میزدم به شوهرم میگفتم برو بیرون گوشه تخت قایم میشدم 

بعد زنگ میزدم به مامانم میگفتم این بی غیرت یعنی شوهرم سه تا گربه اورده با ی مار میخواد بندازه روم 

گریه میکردم از ترس تشنج میکردم 

بخاطر فوبیا رفتم دکتر اینطوری شدم 

اگه اعصابت ناراحته پنج انگشت بخر دم کن بخور برای اعصاب عالیه  خیلی بهتر از قرصه

درمان فوری و قطعی میخام

خیلی داغونم ضمنن باردارم هستم پنج انگشت ممنوعه برام

من کلا عوض شدم فوبیای جاده داشتم یا دکتر اعصاب و قرص ی روانی شدم  اخر شوهرم کمکم کرد خوب شده&n ...

وووااااییی  الان کاملا خوبی؟؟؟؟

واسه جی اونطوری مریض شدی

اگه اعصابت ناراحته پنج انگشت بخر دم کن بخور برای اعصاب عالیه  خیلی بهتر از قرصه

واسع چی خوبه شوهرم خیلی زود از کوره در میره بگیرم براش تاثیر داره

‏آرزوها تاریخ انقضا دارن، زمانش که بگذره برآورده شدنشون بی معنی میشه.                                   میشه واسه برآورده شدن آرزوهام صلوات بفرستین😘
2706