2733
2734

🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏝🏜🏜🏜🏜🏜🏜🏜بعد چند هفته گرسنگی در حال تلف شدن باشین 😀ووووو مجبور باشین یکی تون رو بخورین اون یه نفر کیههههه😆😆😆

.

.

.

.

....من که نمیزارم منو بخورن😥

مادرشوهرم چاقه اونو میخوریم !!!

سرزنشم نکنین چاره نداریمم😑

درسته گوشتش تلخه ولی چاره نیستت😭😭😭😢

دیدن از این تاپیکا دوس دارین گفتم بزتم سرگرم شیم❤❤🤤😁😁

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نه میزارم بخورنم نه مادر شوهر میخورم

تنها گزینه شوهر میمونه😂

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2728
من نه میزارم بخورنم نه مادر شوهر میخورم تنها گزینه شوهر میمونه😂

اخه شوهرت حیفه دلت تنگ نمیشههه؟؟👲🏻😭😢

دوستان حلال کنین..اگه خوبی دیدین محاله😐اگه بدی دیدین حتما حقتون بوده😐اگرم چیزی ندیدین خودتونو به یه چشم پزشک نشون بدین😐
2738
احتمالا منو بخورن چون چاقم😂😂😂😂

بعد تو هم راضی میشی😐؟

اخه شوهرت حیفه دلت تنگ نمیشههه؟؟👲🏻😭😢

خب خوشمزه تره😂😂

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

معلومه دیگه هز قدیم گفتن که فامیل گوشته همو بخورن استخونای همو دور نمیندازن. چه برسه به مادر و پسر که گوشت همو نمیخورن من مجبورم هر دوشونو با هم بخورم  

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
گوشت ترد شوهر😂😂😂

با یکم نوشابه میچسبه😁😋

2706