2733
2734

در راستای   تاپیک قبلیم  سوالم اینه این خانمهایی که موفق شدن همسرانشون رو مطابق میل خودشون تغییر بدن چطور موفق شدن؟ 

من دیدم افرادی رو که بعد از ازدواج همسرانشون رو کاملا تغییر دادن. ولی متاسفانه من بر خلاف میلم خودم شدیدا افت کردم😔😔😔

سنگ گران در دست ایام مغلوب آب نرم میگردد سرانجام
با مهربونی و ملایمت و تعریف و تمجید منم افت کرده بودم یکسال، اما شروع کردم به تغییر و راضیم 

میشه بگی چطور موفق شدی

من دارم از خودم نا امید میشم😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بگی چطور موفق شدی من دارم از خودم نا امید میشم😟

خب من شروع کردم به لباس خریدن و شیک پوشیدن  

موهامو سشوار کشیدم و حالت دادم

دوباره لاک زدم و پا بند خریدم

به سر و وضع شوهرمم رسیدم، براش لباس قشنگ انتخاب کردم که بپوشه

2728
خب من شروع کردم به لباس خریدن و شیک پوشیدن   موهامو سشوار کشیدم و حالت دادم دوباره لاک زدم و ...

باورت نمیشه بعد از مدتها جمعه لاک زدم!!!

اره به زن همیشه باید تیپ بزنه لاک بزنه خوش هیکل باشه ب خودش برسه مردا هقلشون ب چشمشونه همیشه مقایسه میکنن

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
2738
باورم میشه چون منم به خاطر حرفای همسرم شده بودم یه زن بسیار ساده و بی آرایش و بد لباس😔😔

الان اوضاع خوبه؟

از تغییراتت استقبال کرده؟ یا مخالفه؟

استقبال کرد ، یعنی چاره دیگه ای نداره منو تبدیل کرده بود به یه زن ۸۰ ساله حالم بهم میخوره وقتی یاد ...

واااای منم دقیقا همینطور شدم

غرغرو 

خسته

عصبی

تازه جالبه ایشون که یه شیفت کار میکنه به منی که دو شیفت کار میکنم میگه چه خبره هر موقع میبینمت خوابی!!!!!

لباسام بخاطر شغل و شهر محل سکونتم ساده و معلمیه. دلم لک زده واسه کتونی و شلوار جین و مانتوی رنگ روشن!!!!

واااای منم دقیقا همینطور شدم غرغرو  خسته عصبی تازه جالبه ایشون که یه شیفت کار میکنه به منی ...

منم از دائم آرایش و لاک و گوشواره ناخن داشتن

تبدیل شده بودم به ناخن کوتاه بی لاک

لباسای گشاد مزخرف 

اه که حالم بهم میخوره از خودم، چطور اینقدر احمق بودن 

بعد توی خیابون زن ها همه شیک بودن و من عین میمون 

منم از دائم آرایش و لاک و گوشواره ناخن داشتن تبدیل شده بودم به ناخن کوتاه بی لاک لباسای گشاد مزخرف ...

دور از جون

من میبینم شاغلم و همه ی زندگیم شده فکر پول درآوردن و قسط و اجاره و ....

ولی خانمهای خانه دار راحت مشغول عشق و حال و رسیدگی به خودشون

تازه عزیزتر هم هستن

دور از جون من میبینم شاغلم و همه ی زندگیم شده فکر پول درآوردن و قسط و اجاره و .... ولی خانمهای خان ...

حرفت درسته، شوهر من چون خودم درآمد داشتم پول ماهانه بهم نمیداد

اما کلا اینو یادش دادم باید پول خرج کنه

چطور خودش شیک بپوشه من عین گداها باشم؟

خانم خونه دار با طراوت تر و خوشحال تر هستن 

2706