1147
1273
عنوان

سايت تصميم واسه طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 45 پست
 دقيقا منم وقتي جواب دادم به همين موضوع فك ميكردم چون من پيش ٤ تا روانشناس رفتم همچين حرفي نزدن ...

هیچ مشاور یا روانشناس با تجربه ای هرگز به طور مستقیم به شما نخواهد گفت جدا بشو یه نشو. فقط دورنمایی از تصمیمی که میخای بگیری رو بهت میگه اون وقت شما باید تصمیم بگیری که چیکار کنی. من بهتون گفتم یکی از ابتدایی ترین تبعات جدایی برچسب مطلقه بودن. میدونین برچسب یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟ همون کلمه ای که خیلی از خانم هایی که جدا شدن این برچسب براشون تابو شده. و در پایان عرض کنم اجازه بدین جدایی اخرین راه حلتون باشه قبلش تمام تلاشتون رو بکنین که همه ی راه حل ها رو رفته باشین

دانشجوی دکترای روانشناسی ساکن تهران ارووم ساعی البته اردیبهشتیه یه کم لجباز
سخت ترین کار دنیا بحث کردن با ادمایی هست که در برابر فهمیدن مقاومت میکنن خدارو شکر من مدرکش و دارم و ...

قربون دانشگاه آزاد با مدارکش 

یه مشاوره اکثر روانشناسی میخونن بعد مشاور میشن به روح و روان همه آدما مربوط میشه حالا مشاوره روانپزشک و روانشناس 

راستی من یه دوستی داشتم کارشناسی رفت دانشگاه روانشناسی خوند سهمیه داشت رفت دانشگاه ملی ...

بعدشم یه دوست دیگه داشت سهمیه نداشت اما پول داشت رفت دانشگاه آزاد بازم کارشناسی خوند 

خخخ همین 

شمع کج آخر بسوزد پرده ی فانوس را،،،قوم بی غیرت چه داند قیمت ناموس را...

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

هیچ مشاور یا روانشناس با تجربه ای هرگز به طور مستقیم به شما نخواهد گفت جدا بشو یه نشو. فقط دورنمایی ...

اصلا بحث روشنفکری نیست همین حرفتون کل مدرک و علم و همه چیز رو برد زیر سوال از یه آدم تحصیلکرده تو همچین رشته ای  همچین خطابی انتظار نمیرفت که شما دیروز گفتید 

شمع کج آخر بسوزد پرده ی فانوس را،،،قوم بی غیرت چه داند قیمت ناموس را...
1291
قربون دانشگاه آزاد با مدارکش  یه مشاوره اکثر روانشناسی میخونن بعد مشاور میشن به روح و روان همه ...

امیدوارم همواره موفق باشید

دانشجوی دکترای روانشناسی ساکن تهران ارووم ساعی البته اردیبهشتیه یه کم لجباز