2737
2734

گفت‌ک رشد‌بچه خداروشکر خوبه ولی لک دارم. یک هفته اس شیاف‌و آمپول استفاده میکنم‌قطع نشده

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم یک تاپیک زده بودی که توشیردهی باردارشدی ودکتربهت شیاف داده شیافارواستفاده کردی برای بچت که شیرمیدادی ضررنداشت آخه منم توشیردهی باردارشدم وبچم سیزده ماهشه دکتربرای جلوگیری ازسقط شیاف سیکلوژیست پرستروژون به من داده میترسم برای بچم که شیرمیدم ضررداشته باشه چکارکنم اصلانتیجه گرفتی خوب شدی شمالطفاجواب بدین

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
سلام عزیزم یک تاپیک زده بودی که توشیردهی باردارشدی ودکتربهت شیاف داده شیافارواستفاده کردی برای بچت ک ...

جوابتو تو تاپیک قبلی دادم عزیزم برو بخونش

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
2738
ببخشید میشه بگین هماتم چیه...

هماتوم یعنی لخته خون پشت جفت

مال من‌خداروشکر جذب شد