2737
2734
عنوان

خیانت شوهر

177 بازدید | 6 پست

دوستم شاغله. ماهی ۴ تومن درآمدش ،با شوهرش دوست بود۱۱سال تو دوستی‌شون یه بار شوهرش خیانت کرد ولی بامعذرت خواهی حل شدوازدواج کردن  الان ۵ ساله و این شارلاتان الان ۱۶ ساله با دوستمه، اهل کار نیس آدم ولی زبون بازه ، حالام دوباره خیانت کرده شما بودین چیکار میکردین؟

اون خونه خراب کنی که باهاش دوسته مطلقه اس و کارمنده خودش 

دمه خونه دوستمم اومده 

شوهره که کلا انکار میکنه

ولی تمام شواهد میگه۵/ ۱ ساله باهاشه

حالا رفته خونه پدرش و شوهره انگار میخواد واقعا طلاق بده ولی میخواد مهریه نده داره وانمود میکنه دوسش داره 

شما بودین چه جوری نقره داغشون میکردین؟اینم بگم دوستم خوشگله بچه هم ندارن و سنشونم ۲۹ ساله

انقد فاز منفی ندین به سایت تروخدا .این ۱۲ مورد تو امروزه .یا برین مشاوره یا یه کار دیگه

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731