2733
2739
عنوان

کیا دوفاستون مصرف میکنن؟؟؟

824 بازدید | 23 پست

سلام

بچه هامعمولا من میبینم یا میشنوم که دوفاستون رو از روز 15یا16مصرف میکنند ومعمولا هم روزی یه دونه قرص میخورن!

ولی دکتر من بهم گفت از روز دوازدهم بخور وروزی دوتا بخور!!!به هرکی میگم تعجب میکنه😕

شما از روز چندم میخورید روزی چن تا؟؟؟

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨

من ب خونریزی افتاده بودم ی سال بعد زایمانم.دکترم‌بهم دوفاستون داده بود روزی ۲تا.

شماها چرا میخورین؟؟؟

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من از شب 15دوتا میخوردم

شما هم دوتا میخوری!

اخه خواهرم 15ساله که سابقه ناباروری داره😔😔وخیییییییییلی دکترهای زیادی رفته ...میگه درطول این سالها دوفاستون رو روزی یبار مصرف میکردم!میگه عوارض داره

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
شما هم دوتا میخوری! اخه خواهرم 15ساله که سابقه ناباروری داره😔😔وخیییییییییلی دکترهای زیادی رفته .. ...

نه عوارض نداره کسیم برای بعضیا که باردارن تجویز میکنن جنین رو سفت نگه میداره

2706