2726

ازچشم همه افتاد دیشب

جاتون خالی‌عقدی  بودیم

عقدی پسرعمه شوهرم بود خانمه قبلن ازدواج ناموفق‌ داشته  و این ازدواج دومشون بود عمه همسرم اصرارداشتن ک کسی نفهمه عروسش ازدواج دومشه میگفتن نمیخایم ب کسی بگیم‌و ازقضا عماد ب زنش اعتماد میکنه و میگه که همسر دومشه و ... 

واقعن مراسمشون عالی بود

با فامیل های نزدیک نشسته بودیم ک همراه عروس داماد بریم بوق بوق یهو زن عماد گف خداشانس بدع شوهر دوم و همچین مراسمی واقعن محشره عجب خرشانسه دوبار لباس عروس پوشیده فامیل ها گفتن ینی چی اینم گف اره عروسشون ی بار دیگ هم لباس عروس پوشیده 

خاهرشوهر عروس  ک‌میشه دخترعمه شوهرم وخاهرای عروس ی دعوایی راه انداختن ک چرا زر مفت میزنی و..و خاهرشوهرمم سواستفاده کرد زنگ زد عماد اومد توخانما و همین باعث بحث و دعواشد 

خاهرهای همسرمم سواستفاده گر شروع کردن ب توهین کردن ب زن عماد

برای اولین بار دلم تو مجلس عقد ب حال عروس سوخت و گریه کردم‌ اخه گناه داشت ابروشو برد 

مطمعنم خدا ی جایی تلافی دل شگسته عروس رو سرش درمیاره 

عماد زنشو برداشت برد و اعصابای همه و حرفای مفت بقیه خیلی بد بود ماهم‌دیدیم‌جایز نیست بمونیم‌عباس (شوهرم)کف بریم دیگ اومدیم ولی ازدیشب مادرشوهرم  ی ریز داره جوش میزنه اخه نخابید 

برام ی صلوات میفرستی نی نی سایتی عزیزلطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این زن عمادتون چرا اینجوریه? 

نمیدونم خیلی اخلاقش عجیبه دوس داره زخم‌زبون بزنه 

دخترخاهرشوهرم لکنت زبون داره اینم هروقت میبنیش اداشودرمیاره میخنده بخاطرهمین باخاهرشوهرم و شوهرش دعواشون شد

دختره توعقد جدا شده یا بعد عروسی

ن توعقد شوهرش بنده خدا مشگل داشت اون طوری ک شنیده بودم  مردانگی نداشته امیدوارم متوجه منظورم بشین

2706