2737
2734

آره من رفتم عالی بود فولبردشو رفتم

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
آره من رفتم عالی بود فولبردشو رفتم

منم فولبرد می‌خوام بگیرم

خیلی گشتم بین هتل ها

کی رفتی گلم؟غذاش خوب بود؟

مشکلم اینه تو طرح ترافیکه

از نظر تمیزی چطور؟تهویه خوب بود؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم فولبرد می‌خوام بگیرم خیلی گشتم بین هتل ها کی رفتی گلم؟غذاش خوب بود؟ مشکلم اینه تو طرح ترافیکه ...

اردیبهشت رفتم. غذاهاش خوب و متنوع بود. خود هتل پارکینگ داره تا حرمم دو تا قدمه.اطاقشم تمیز و خوب بود.برخورد پرسنلم خوب بود مودب بودن

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2731
اردیبهشت رفتم. غذاهاش خوب و متنوع بود. خود هتل پارکینگ داره تا حرمم دو تا قدمه.اطاقشم تمیز و خوب بود ...

ممنون گلم خیلی لطف کردی.پس حتما رزرو کنم

جسارتا شما یه خوابه گرفتی ؟چند گرفتی شبی

ممنون گلم خیلی لطف کردی.پس حتما رزرو کنم جسارتا شما یه خوابه گرفتی ؟چند گرفتی شبی

من اطاق دو تخته گرفتم.دو شب دونفر ۵۶۰ تومن شد .فولبرد

واسه من خیلی خوب بود. من مشهد میرم فقط دوست دارم تو حرم باشم.نمیخوام دغدغه شام و ناهار داشته باشم.و دوست دارم هتلم نزدیک حرم باشه.اینجا خیلی خوب بود بنظرم

من اطاق دو تخته گرفتم.دو شب دونفر ۵۶۰ تومن شد .فولبرد واسه من خیلی خوب بود. من مشهد میرم فقط دوست د ...

خیلی عالی 

قبول باشه زیارتتون

ماسه نفریم دخترم هم یک سال و نیمه.احتمالا یه خوابه بگیرم که گفتن نفری195.که جمعا یه تومن میشه.البته اگر تمیز باشه و غذاهای خوبی بده میارزه.

تلفنی رزرو کردین شما؟

خیلی عالی  قبول باشه زیارتتون ماسه نفریم دخترم هم یک سال و نیمه.احتمالا یه خوابه بگیرم که گفت ...

ایشالله سلامتی برین و برگردین عزیزم.بله با تلفن رزرو کردم. البته من از سایت تخفیفان رزرو کرده بودم که واسه اون تاریخی که میخواستیم بریم ۱۶ درصد تخفیف خورده بود. 

2738