2737
2739
عنوان

جهیزیه من....

651 بازدید | 64 پست

سرویس چینی ۱۸ خوب گرفتم.

بجاش ظرف دکتور برا تو ویترین نگرفتم.

جارو شارژی گوشکوب برقی پلوپز سرخ کن ساندویچ ساز و..... نگرفتم.

اکروپال هم نگرفتم.فقط چینی ۶ نفره و یک ۱۸ نفره دارم.۶ نفره ایرانی اون ۱۸ خارجی.

قابلمه چدن ی سری گرفتم جارو برقی گرفتم وسایل برقی فقط واجب ها و قابل استفاده ها فقط گرفتم.

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه بهترین کار رو کردی .غذاساز بخری خیلی کارهاتو میتونی باهاش انجام بدی

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
2731

مبارکت باشه عزیزم ولی به نظرم گوشکوب برقی و جاروشارژی بگیر خیلی استفاده میشه

من زنی ۲2 ساله ام که به انتخاب اینجانب۱۶سالگی مزدوج شده و در۱۷سالگی خدا به وی فرشته کوچولویی عطا کرده و من مادردختری به نام سِودا شدم و درحال حاضر وظیفه زندگی بخشیدن به هدیه دوم خدا رو به پایان رسانده و پرورش گل پسری به نام سام را به عهده دارم😎💪🏻
مبارکه بهترین کار رو کردی .غذاساز بخری خیلی کارهاتو میتونی باهاش انجام بدی

براچی غذا ساز نگرفتم.اخه میگم مادرم گناه داره

2738
خیلی چیزا رو سعی کردم نخرم.فشار نیاد ب خانوادم.اابته اونایی هم ک خریدم همه عالی ان

مبارکت باشه بخدا چندتا وسیله برقی دارم هنوز ازشون استفاده نکردم

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
مبارکت باشه عزیزم ولی به نظرم گوشکوب برقی و جاروشارژی بگیر خیلی استفاده میشه

خیای جارو شارژی دوس دارم اما خب مادرم نداره ب اون صورت.بیخیالش شدم.وسایلی خریدم ک الان بیشتر لستفاده میکنم تو خونه نادرم

2706