2726
عنوان

بیاید کمکم کنید چجوری پسر دار بشم

521 بازدید | 25 پست

مامانا بیاید از تجربه هاتون بگید چکار کردید پسر دار شدید ممنون 

خدایا خودت کمکم‌کن ی پسر تپل مپلی بهم بده مرسی خدا جونم‌دوست دددددارررررم

با سلام

هیچ کاری نکردم 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

بایدخدابخواد

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اسی برو آی وی اف اگر خیلی برات مهمه

بقیه کارا فقط در حد حرفه و اصلا اطمینان نداره

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
خودمو۳تاازدوستام همه کاری کردیم نشدکه نشد بیخودی وقتت و هدرنده

چکار کردید مگه 

ببین عزیزم احتمالاته اگه الان احتمال دختر دار شدن و پسر دار شدن رو ۵۰ درصد در نظر بگیری با رژیم غدایی این احتمل رو افزایش میدی ولی ۱۰۰ در صد تضمینی نیست ممکنه همه موارد رو رعایت کنی باز دختر دار بشی 

چراانقدراصراربه پسردارشدن داری؟

ی دختر دارم میخوام بچه دومم پسر بشه همه فامیلا شوهرم پسر دارن اخه 

واییی من عاشق پسر بچه بودم و الحمدالله خدا به تازگی بهم داد...

میتونم بگم موقع نزدیکی نهایت لذت و ببر بدون استرس تا کامل ارضا شی این تو پسر شدن اثرداره 

محیط واژنم قلیایی باشه..

و ...گرمیجات زیاد بخورین 

و عرق کاسنی م خوبه و.‌‌ 

و بهترین راه اینکه بری دکتر تعیین جنسیت کنی

من 2تاپسردارم.سراولی هم خودم هم همسرم گرمیجات خوردیم. فولیک اسید خوردم.  ماست ولبنیات نخوردم. زییتون وموزوترب وشاهی خوردم. همسرم کله پاچه وابگوشت.  کیت تخمک گذاری استفاده کردم که فقط توی روزهای تخمک گذاری اقدام کردم نه یه شب درمیان.    اما سر دومی چون ناخواسته بود کاری نکردم 

2706