2410
2553
عنوان

فصل مرگ جوجه های رنگی

614 بازدید | 11 پست
با گرم شدن هوا، سر و کله جوجه‌های رنگی در جعبه‌های مقوایی پیدا می‌‌شود. جوجه‌های مرغ‌های تخم‌گذار صنعتی بعد از اینکه از تخم درآمدند، تعیین جنسیت می‌شوند؛ جوجه‌های ماده به مرغ‌داری‌ها منتقل شده اما جوجه‌های نر به علت عدم تولید تخم‌مرغ و عدم رشد سریع جداسازی ‌می‌شوند. معمولا جوجه‌های نر را معدوم می‌کنند اما در این میان، تعدادی از آن‌ها توسط کارگران مرغ‌داری یا دست‌فروشان با رنگ‌های صنعتی، رنگ‌آمیزی می‌شوند و به فروش ‌می‌رسند. متاسفانه این جوجه‌‌ها در شرایط غیر بهداشتی و نامناسب به صورت متراکم و فشرده و به دور از تهویه مناسب نگهداری و عرضه می‌شوند. بنابراین اغلب، ضعیف و بیمار هستند و پس از چند روز می‌میرند. همچنین نگهداری این جوجه‌های رنگی می‌تواند سالمونلا را به کودکان منتقل کند؛ سالمونلا باکتری خطرناکی است که می‌تواند از طریق این جوجه‌ها به کودکان منتقل و باعث بیماری‌های گوارشی و اسهال شود
به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند خدا جز آنان کس دیگری را هدایت نکرده است! ابوعلی سینا
ما که یک ماه پیش سه تا کوچمولو خریدیم کلی بزرگ شدن اینقدرم دوسشون دارم که جوجوییا منن
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir
همین امروز یکی از بچه های مهد که 6 تا جوجه داشت با مرگ 3 تا از اونا روبه رو شد و حسابی داشت گریه و زاری میکرد. به زور مربی ها تونستن آرومش کنن
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که عاشقشونم تاپارسال میخریدم هر دفه شاید چند تا ولی خب مگه جوجه های نر رو نمیشه پرورش بدن واسه خوردن؟ ینی چی که معدوم میکنن؟
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2720
آبان جان چیش اشتباهه؟ البته من این رو توی فیس دیدم، توی گوگل هم سرچ کردم یکی دو تا مطلب در موردش بود
به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند خدا جز آنان کس دیگری را هدایت نکرده است! ابوعلی سینا
راستی توی همین لینک نوشته که چون نگداری جوجه های نر از نظر اقتصادی به صرفه نیست، مرغدار اونها رو معدوم می کنه
2714
آبان، دقیقا معدومشون میکنن. به این ترتیب که میریزنشون توی یک دستگاهی شبیه به چرخ گوشت، یا میریزنشون توی کیسه های نایلونی بزرگ و درش رو هم می بندن تا به تدریج خفه بشن. این جوجه رنگی های بیچاره تازه خوش شانس ترین جوجه هان...