2726
دکتر رامبد صمیمی کارش حرف نداره...
هم خودم هم دوستانم پیش دکتر صمیمی عمل کردیم ،فقط برید کاراشو ببینید حرف نداره،من حدودا 3سال پیش عمل کردم 2.400 دادم.مطبش توی برج بغل بازار سرخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سایز سینم 60 و می خواستم عمل کنم پروتز بذارم. اما چندین جا خوندم که عملش خطرناکه ، بعدم یه فیلم از عملش دیدم تو یو تیوب که حالم بد شد!!! خیلی سینه طرف را دستکاری می کردند تا بتونن پروتز زا بگذارند. این بود که منصرف شدم از عمل.
یکی از دوستام یک کلینیکی را معرفی کرد به اسم "پارسیان" تو دولت. خودش پروتز گرفته بو و خیلی راضی بود.
خلاصه رفتم و یک پروتز خریدم که زیر سوتین میذارم و اطلا هم معلوم نیست و هر سایزی بخوایین میشه. چندین مدل هم داره. قیمتش هم خیلی خوب بود. حتما اونایی که میخوان عمل کنن قبلش یک سر اونجا برن. ضرر نمیکنین
2728
من عمل کردم خیلی خوب شده . رفتم پیش دکتر نداف کارش حرف نداره. الانم خواهرم می خواد بره. تهران – سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج – خیابان نهم – پلاک 1 – ساختمان کاج – طبقه 2 – واحد 10 تلفن : 22134934-021 021-22134997 موبایل : 09105898005

دکتر خوب متخصص زیبایی واسه عمل پروتز سینه دکتر حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک واقعا کارشون عالیه تو زمینه جراحی پروتز سینه

ایران - تهران -خيابان وحدت اسلامي – ميدان وحدت اسلامي – بن بست رازي – بيمارستان فوق تخصصي پوست رازی  تلفن تماس : 09213585456

http://drhaddadi.ir/

2706