2726
عنوان

سرفه خلط دار طولانی مدت دخترم

12053 بازدید | 27 پست

سلام خانمهل.دخترم دوسال و نیمشه دوماخ پیش سرماخورد از بعد اون هنوز سرفش خلط داره.کم سرفه میکنه شاید روزی دو سه بار ولی همونم خلط داره دوبار بردمش دکتر سیتریزین و ایورا و کتوتیفن دادنش و میگن که نه ریه نه گلوش عفونت نداره.پس این خلط ها از کجاس من چیکار کنم خوب شه

شربت عسل آبلیمو بده بهش روزی چندبار

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم منم دوماه پیش سرما خوردم از اون موقع سرفه های خلطی دارم مثل دخترت ولی رفته رفته بهتر میشم دکتر ...

یعنی چیزی استفاده نمیکنین؟ان شالله هم شما هم دخترم زود خوب شین

تجربه من 

قطره روغن بنفشه اصل شب یه قطره صبح یه قطره.

پشتش رو قسمت پشت ریه ماساژهر شب با روغن زیتون

پنیرک.یه دوقاشق غذاخوری بابونه یک قاشق غذا خوری زوفا یک قاشق بیست دقیقه دم بگشه در طول روز جرعه جرعه بخوره.تا شرفش خوب شده 

متخصص طب سنتی به دختر من داد دوروز دمنوش خورد خوب شد.قطره بینی وماساژ ادامه میدم

یعنی چیزی استفاده نمیکنین؟ان شالله هم شما هم دخترم زود خوب شین

نه عزیزم فقط آب گرم زیاد خوردم خیلی فرق کرده دکترم گف خلط پشت گلو داری ولی از وقتی سرما خوردم اینجوری شدم تو عمرم اینطوری نشده بود فکر میکردم گلوم عفونت کرده ولی دارم بهتر میشم

2706