2737
2734

چجوری زندگیتون رو مدیریت میکنید خستم خسته سرکار میرم خونه داری هست بچه داری هست اشپزی هست بچم خواب درستی نداره خیلی خستم تا حرفم میزنم شوهرم میگه غر نزن خستم میکنی پس کی حال منو درک کنه؟

دلم میخواد بشینم یک دل سیر گریه کنم از شدت خستگی مامانم و مادرشوهرن صبحا بچمو نگه میدارن نمیتونم عصرا پیششون بذارم دیکه خودمم دلم براش تنگ میشه ولی خبلی خستم از دست شوهرمم خیلی ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نرو سرکار بشین بچه تو بزرگ کن ب خونت برس برو پارک بازار از جونت سیری این همه کار باهم بعدم قدر ندونه بشین خونه خانومی کن

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
نرو سرکار بشین بچه تو بزرگ کن ب خونت برس برو پارک بازار از جونت سیری این همه کار باهم بعدم قدر ندونه ...

من کارمند دولتم کارم رو ول کنم بعدم دلم نمیسوزه؟اگه با شوهرم به مشکل بخورم ده سال دیگه کی میاد جواب بده

وای چطوری میری سر کار!!!!داری جهاد میکنی. من 24ساعت تو خونم حتی خریدم خونم نمیرم کم آوردم.از حجم کا ...

بخدا له شدم دیگه واقعا بعد ازین ناراحتم که یه حرفی میزنم محکوم میشم به غرغرو

منم شرایطم مثل شماست، پسرم یه سال و نیمشه، ۵ صبح بیدار میشم، شبا هم ۱۲-۱ میخوابم. کمکی هم ندارم. مادرم شاغله و مادرشوهرمم پیره و کمکی نمیکنه. شوهرمم عصرا تو خونه کار میکنه باز. سخته ولی چاره چیه، باید صبر کرد این روزا هم میگذره

2706