2726

با شوهرم قهر کردم خسته شدم از بیکاری وبی پولیش درمونده شدم انقدر نداری کشیدم حتی یه خونه برام نگرفته با پدر مادرش میشینم اما اصلا تلاش نمیکنه زندگی بسازه تو خرج خوراکمون مونده حسرت یه لباس خواب قشنگ جلوش بپوشم به دلم مونده باهاش قهر کردم دلم گرفته دنبال پول وسرمایه هستم کاری هم بلد نیستم چیکارکنم یه کار با درآمد خوب داشته باشم خسته شدم احساس میکنم پول حلال مشکلاته با خونواده شوهرم اختلاف دارم اونا خیلی دوروین وخون منو تو شیشه کردن میخام ازشون جدا شم یا آخرش از شوهرم طلاق بگیرم اما پول ندارم الانم این بحث وهم برای درد ودل هم نشون دادن راه کار برای پول در اوردن زدم دلم خیلی گرفته نمیتونم اینارو به صمیمی ترین دوستام بگم چون فردا روز باهاشون چشم تو چشم میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شبیه منی 😕 از لحاظ اینکه هنر و سرمایه نداری و میخای کاسبی راه بندازی رو میگم .... 

نهایت سرمایه ای که میتونی تهیه کنی چقدره؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

دنبال کار بگرد.منشی باش.آشپز باش.فروشنده باش.خدمتکار باش.کارگر باش.

اگه تحصیلات داری در راستای رشته ات دنبال کار باش.اما گشتم نبود نگرد نیست.بهتره به مشاغل بالا مشغول بشی.

یه فکری هم به حال تنبلی شوهرت کن از اون خونه پدرشوهرت بلند بشین.

عزیزم اول باید بری دنبال آموزش ی کار پر آمد مثلا آرایشگری خیاطی ماساژور و ...

ی مقدار پول قرض بگیر و برو دورشو بگذرون و دنبال کار باش

نهایتا موقتا میتونی ب عنوان کارگر تو شرکتهای شهرکای صنعتی مشغول بشی یا بعنوان فروشنده و با پس اندازی ک از حقوقت میکنی دنبال آموزش ی کار و بعدش راه اندازی ی کار برا خودت باش

اگه کارای خونگی وپردرآمد باشه بهتره واینکه تو بورس میشه با500هزار تومنم شرکت کرد

آره میشه با پانصد وارذ بورس شد اما اگر علمش رو نداشته باشی یک روزه پانصد هزارتومان را به هزارتومان تبدیل میکنی.

شوهر من اولاش حدود بیست میلیون تومان ضرر کرد.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
اگه کارای خونگی وپردرآمد باشه بهتره واینکه تو بورس میشه با500هزار تومنم شرکت کرد

عزیزم من که شرایط محل زندگیتونو نمیدونم 

ولی اگه میشد کار مواد غذایی انجام بدین و مشتری داشتین عالی میشد 

الانم فصل تابستونه 

مربا .کیک . دسر .ترشی .

یا میتونی سفارش پاک کردن سبزیو خوردن کردنی ها رو قبول کنی 

البته مونده چه قد مشتری پیدا کنی 

اهان دوختن دم کنی و اینجور چیزا هم خوبه 

به کارای صنایع دستی فک کن مثلا کیف درست کنی یا دستبد یا نمیدونم مال کدوم استانی ولی یه کارایی هست پارچه هارو خوشگل درست میکنن 

رومیزی درست کنی و اینجور چیزا 

یا کارای هنری بکنی مثلا طرحاحی روی ظروف 

عزیزم اول باید بری دنبال آموزش ی کار پر آمد مثلا آرایشگری خیاطی ماساژور و ... ی مقدار پول قرض بگیر ...

میدونی دوره آرایشگری چقدپول میخواد؟؟الان مثه قدیم نیست که یه مدل گوجه ای بلدباشی تمومه الان روزی هزارتامد میادهمشوبیدبلدباشی 

از اول ازدواج شرایطش این بود؟ 

نه اونا در باغ سبز نشون دادن اما بعدش زیرش زدن پدر شوهرم یه سه طبقه داره بعد ازدواجمون مادر شوهرم گفت ما برای عروسیت خیلی هزینه کردیم وفلان وبهمان از برادرم قرص کردیم واینا منم طلاهامو دادم که بدهیاشو بدن اما همش الکی بود چند مدت بعد یه خونه 50متری خرید حتی طلای منو نفروخت از پول خودش حالا که خونه ها چند برابر شده کلی سود کرده وقتی دیدم دروغ گفته طلاهامو خاستم اما گفت اینا مال تو نیست بعد شوهرم اعتیاد داشت به بهانه اعتیاد خونمونو گرفت مجبورشدیم باهاش زندگی کنیم همش بهم دروغ گفتن کلی شبای قدر هم دعا کردم هم نفری ن اما.

بی پولی که الان واسه همه پیش اومده اما همسر شما از اولم بهتون گفت قراره با خانوادش زندگی کنید؟ تنبلی و کار نکردنشو متوجه شدین؟

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
2706