2733
2734
عنوان

کیا بااوردن بچه زندگیشون شیرین شده

404 بازدید | 29 پست

من22سالمه شوهرم28هنوز خودم نتونستم دانشگاه برم شوهرمم دوسال سربازی داره 

میخوام از شهر خودمونم بریم یزد واسه همیشه زندگی کنیم اونجام اصلاااا کسیو نداریمو غریبه غریبیم

من به شوهرم میگم بچه نمیخوام اصلا اخه میترسم از دردشو از سختیاش اونم چیزی نمیگه ولی دو روز پیش مادر بزرگش گفت فکر بچه باشین دیگه اونم گفت بعد سربازیم توفکرشم ک بیاریم بچه

از زبون یکی شنیدم کل خانوادش پشتم حرف در اوردن ک نازامو نمیتونم بچه بیارم حرف مردم اصلااا واسم مهم نیست واسه شوهرمم مهم نیست

دوسالو دوماهه ک ازدواج کردیم

نمیدونم بچه بیارم یا نه به توجه به اینکه بعد سربازی شوهرم تو یه شهر غریبم دردسر نشه واسم تنهاییو اینا

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏

یزد خیلی خوبه

بچتو میبری پارک شادی

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط میتونم بگم لعنت به سربازی..

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
2728

خوش اومدی به یزد ...هنوز وقت داری برا بچه ...بزار پنج سال دیگه ....

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2738
بچه دست تنها بزرگ کردن مخصوصا هفت هشت ماه اول که ازاب وگل درمیان خیلی سخته

من الان بچم ٧ ماهشه خودمم ٢۶ سالمه بخدا قسم تا امروز یکی کمکم نبوده

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

من خیلی تنها بودم و خیلی از تنهایی اذیت میشدم ولی از وقتی بچه دار شدم کمتر احساس تنهایی میکنم.روزا رو میشمردم تا برم خونه پدرم و وقتی برمیگشتم باز روزها رو میشمردم تا دفعه بعد.

اما به طور کلی بچه دست و پات رو میبنده و تا 2سال اول 100درصدت رو میخواد.

ن بعد سربازی شوهرت بیار ،دست دست نکن چون از یه زمانی به بعد خودت احساس می کنی که وجودش لازمه و اون موقع شاید خیلی دیر شده باشه ، نگران دست تنها بودنتم نباش کم کم خودت راه میفتی ،می بینی انقدرام سخت نیس

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

اوووووف.. طبق تجربه الآنم بهت میگم بچه نیار... خوش به حال اونایی که اصلا بچه دوست ندارن..

عشقِ بچه کور و کرم کرده بود

الآن که بچه‌داری پیرم کرد تازه میفهمم چقدر  ........ 😒

ولی خب بذار بعداز سربازی شوهرت بچه بیار.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

عزیزم سعی کن یکی دو سال تو شهر جدید زندگی کنی بعد دنبال بچه باشی به اندازه کافی مهاجرت واسه خودش دردسر داره دیگه سخت ترش نکنید وقتی تو شهر جدید به ثبات رسیدی باردار شو 

حالا ما هم که نزدیک خانوادهامون هستیم کلا تو بچه داری دست تنهاییم ولی از پسش بر امدیم 

من الان بچم ٧ ماهشه خودمم ٢۶ سالمه بخدا قسم تا امروز یکی کمکم نبوده

شایدبچه شما ازاوناست که خدادست خیرگذاشته روش..ماشالله دخترمن ایقد نق نقوبودخونه بابام پنج نفری ازپسش برنمیومدیم ..اوووف نمیدونی چه روزگاری گذروندم ..الان که سیزده ماهشه هم نق نقو ولی نه به اون شدت

اگه اینستا دارید لطفا پیج فروش عروسک خارجی منو دنبال کنید ...@aroosakhaaa
2706